Головна : Новини

Особисті медичні книжки

, 09:01
0 277

Якщо ви влаштувалися на роботу, яка пов'язана з промтоварами, продуктами, водою, або ж це школа, дитячий дошкільний заклад, лікарня - вам однозначно доведеться оформити медичну книжку.

Що таке медкнижка? 

Це самий головний документ вихователів, перукарів, продавців, медпрацівників, кухарів, який свідчить про відсутність в них небезпечних і заразних захворювань. Щоб оформити медкнижку, вам потрібно здати аналізи і пройти медичне обстеження.

Раніше офіційну медкнижку можна було оформити тільки в СЕС. Але сьогодні таку послугу надають багато медичні центри країни. Приміром, в СПб особисту медкнижку можна зробити в Єдиному медичного центрі: .

Що робити, якщо у вас немає часу на біганину по різних установах і очікування в чергах?

Розуміючи, що сьогодні у всіх дуже мало часу і зовсім немає бажання стояти в черзі до лікаря, а також збирати необхідні довідки і папери, Єдиний медичний центр пропонує вам оформити медкнижку в оперативному режимі.

З 2012 року контролюючими органами були посилені вимоги до здоров'ю людей, яким потрібна медкнижка. Останні, в свою чергу, подорожчали, оскільки список аналізів та оглядів розширився. Оформляючи медкнижку вам потрібно дуже уважно поставитися до наявності потрібних пунктів, а саме:

  • Прищепний сертифікат, що містить інформацію про профілактичні щеплення або довідка про щеплення;
  • Паспорт громадянина РФ;
  • Фотографія (3 х 4).

Роблячи медкнижку в Єдиному медичного центрі ви економите свій час, оскільки забір аналізів і огляди займуть у вас не більше 40 хвилин, до того ж вам не доведеться стояти в черзі.

І так, давайте підведемо підсумок, що ж потрібно для того, щоб отримати медкнижку?

Вам треба оплатити вартість її оформлення, пройти медичне обстеження і здати необхідні аналізи.

Реальна (отримана після проходження обстеження в медичному закладі, а не придбана з рук) медкнижка - це ваш душевний спокій і підтвердження здоров'я. Мало хто сперечатиметься з тим фактом, що ми не проходимо регулярну диспансеризацію. Якщо ви оформите медичну книжку, провівши всі аналізи - ви быдете впевнені, що у вас немає небезпечних інфекційних хвороб!

Переведено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ