Головна : Новини

Як заробити багато грошей на іграх онлайн?

, 16:28
0 294

Впевнена, що кожен з нас колись мріяв знайти професію, яка б дала можливість чудово поєднувати улюблену роботу, і хобі. Наприклад, багатьом подобається малювати у вільний час від основної роботи. Тоді чому б не зайнятися тим, що почати шукати професії, що вимагають, наприклад,  художніх навичок?! Або ж вам подобається робити красиві орігамі. Дане майстерність може стати в нагоді в гарній рекламній кампанії. Але найголовніше, що велика кількість хобі сьогодні дають можливість будувати кар'єру, навіть не виходячи зі свого улюбленого будинку. Тут мова йде про те, що можна заробити, наприклад, на грі на комп'ютері або ж на невеликому мобільному пристрої. Сьогодні більш детально дізнаємося про це.

Як здійснюється дане заняття?

Як показує багаторічна практика, отримувати непоганий дохід можна на будь-яких онлайн-іграх (включаючи навіть ті, що є безкоштовні). При цьому різні геймери мають свої особливі секрети гарного заробітку, одним з яких вважають саме продаж віртуальної валюти. Нагадаємо, що практично у багатьох ігрових додатках існує опція отримання чималих грошей.

Головне призначення золотих монет

Невеликі мальовані золоті монетки має майже кожен гравець, який здійснивши певну дію. Наприклад, якщо він розбив подвійний блок, наприклад, в тетрисе, то він отримав 10 монет. В інших видах консолей іноді зустрічаються і грошові бонуси за відвідування ігри кожен день, а також за нового постійного запрошеного гравця. У підсумку всі ці монети потім можна почати витрачати на покупку, наприклад, насіння, обладнання, закуповувати зброю і т. п.

Мало хто знає, що всі віртуальні монетки дають можливість заробити на грі. Якщо говорити іншими словами, фальшиві гроші ви можете продати, наприклад, за реальні. Наприклад, це можна зробити в грі Book of Ra, . Давайте припустимо, що розцінки за 200 монет будуть становити 160 рублів. Тоді, можна буде продавати всі золоті монетки, наприклад, тоді, коли ви відкриєте інтернет-магазин або ж розмістіть оголошення на різних форумах, які призначені для гравців. Крім свого продають також і «чуже» золото, яке є придбане у інших продавців за малою ціною. Відповідно, різниця у вартості, а це дасть вам можливість отримати непоганий навар. Схожі маніпуляції, які приведуть вас до більшого заробітку, можна буде виробляти і з багатьма кристалами.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ