Головна : Новини

Що собою являє металопрокат?

, 15:19
0 249

Металопрокат широко застосовують у великій будівельній індустрії, малому будівництві та виробничій сфері. Він потрібний для будівництва різних споруд та прокладання комунікаційних мереж. Одні різновиди металопрокату потрібні в будівництві в якості покрівельного матеріалу, а одні застосовують у суднобудуванні, харчової промисловості та авіації. Також даний матеріал потрібен для виробництва залізничного і автомобільного транспорту. Ви можете придбати металопрокат практично в будь-якому будівельному магазині, але далеко не всі знають що це таке і де його застосовують. І розповість нам про це Афанасьєв А. Н. - редактор будівельного порталу: , на якому до речі ви можете знайти і придбати різні металеві вироби в Краснодарі.

Металопрокатом називають різні вироби з металу. А якщо бути більш точним, то це певна кількість металевих прокатних профілів, які, в свою чергу, називається сортаментом. Після процесу виробництва всіх елементів сортаменту присвоюють назву і всі вони мають свій розмір.

Сьогодні виробництво металопрокату є відповідальним і затребуваним видом діяльності, адже від якості металопрокату безпосередньо залежить якість виконання різних будівельних робіт. Цим видом діяльності займаються величезна кількість підприємств. Якщо в цілому описати виробничий процес, то потрібно зазначити, що для виготовлення певного металевого виробу, метал потрібно «прокочувати» на спеціальних прокатних верстатах. За допомогою обертових спец. валиків метал обжимають, в результаті чого він зменшується в перерізі і витягується. Завдяки даному процесу, металеві вироби приймають потрібну форму, а далі готову продукцію можна реалізовувати.

Зараз є величезна кількість різних методів виробництва виробів з металу, правда переважна більшість металургійних підприємств, які виготовляють ці вироби користуються саме методом прокату металу. Якщо ми порівняємо прокат з іншими різновидами виробництва виробів з металу, то можна буде відзначити, що він є порівняно недорогим, дуже затребуваним і найпоширенішим.

Якщо розглядати сам прокат меттала, то його здійснюють різними способами (залежно від фізичних властивостей металу). Наприклад, якщо потрібно обробити високопластичний метал або потрібно зробити самий тонкий металевий лист, тоді використовують метод холодного прокату.

Ціни на вироби з металу відрізняються залежно від якості виробу на виході і методу виробництва.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ