Головна : Новини

Як зняти квартиру без допомоги агента

, 12:30
0 251

Пошук квартири для того, щоб зняти її в оренду саме без допомоги ріелторів – цілком можливий. Але спочатку ви повинні гарненько обміркувати послідовність всіх ваших майбутніх дій і обов'язково слідувати їм. Результат в кінці буде, тому навіть не сумнівайтеся. Для цього вам, в першу чергу, потрібно мати:

  • Договір оренди вибраного вами приміщення;
  • Документ, який підтверджує право власності саме на цю квартиру (зазвичай його надає орендодавець).

Що потрібно знати перед тим, як почати пошук квартири?

При пошуку квартири вам, в першу чергу, потрібно гарненько визначитися з районом того міста, де ви хочете проживати, поверхом, розуміти, яка кількість кімнат ви бажаєте, наявність або ж відсутність у певному приміщенні меблів, вартість орендної плати і час, на який ви маєте бажання орендувати квартиру.

Придбайте потрібні друковані видання і перейдіть на ті варіанти, які вам сподобаються найбільше. Можливий і такий варіант, що під рекламодавцем якийсь квартири може виступати відоме вам або ж не дуже агентство нерухомості. Ознака цього - постійно повторюються номери телефонів в різних оголошеннях.

Потрібно грамотно скласти оголошення і розклеїти його біля будинків на тих місцях, які спеціально створені для цього. В оголошеннях ви не забудьте вказати, що даєте гарантію на порядок та своєчасну оплату, а також на який термін ви хочете орендувати квартиру. Також можна вказати коротку інформацію про себе.

Розмістіть складене вами оголошення в пресі. Потрібно враховувати те, що не всі сьогоднішні газети користуються величезним попитом у господарів їх квартир, тому потрібно обов'язково провести консультацію у співробітника певного рекламного відділу газети оголошень.

Допомога інтернету

Не забувайте про інтернеті, і пам'ятайте, що можна шукати і там. Цей спосіб являє собою той інтерес, що ви можете навіть подивитися зібрані вами квартири. Ось, приміром, на сайті , ви можете знайти квартири, які без посередників здаються в оренду подобово в Кишиневі. Так само в інтернеті можна зустріти і ті сайти, які належать агентствам нерухомості, на яких ви маєте можливість розмістити своє оголошення. Коли ви заповните форму потрібного вам зразка, то вкажіть всі потрібні характеристики необхідної квартири. Не забудьте також вказати і те, що ви відмовляєтеся від усіх послуг агентств, які вони надають безпосередньо з нерухомості.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ