Головна : Новини

Кращі програми для створення класної музики

, 22:54
0 291

Кожен з нас у своєму житті намагався музикувати, при цьому використовуючи різні підручні предмети, які мають вигляд столу, пляшок або ж навіть ложок, ну або наспівували зовсім вигадану пісню. Але чи думали ми про те, що, може бути, в нашій голові може скластися новий оригінальний хіт? Автори Crazy Frog і «Про, Боже, який чоловік» -  впевнена - про це гарненько подумали і не раз. Цілком можна думати, що і даремно…  Але, як би там не сталося, створити музику може кожна людина. Достатньо мати в себе вдома комп'ютер і потрібну для цього програму. Яку саме? – Запитаєте ви. А ось про це ми сьогодні поговоримо далі. До речі, більш детально прочитати про даному можна тут: .

SunVox

SunVox являє собою програму для того, щоб створити музику, яка приносить багато радості від різноманіття ефектів, підтримки хорошого імпорту і експорту треків в різноманітних форматах (у тому числі WAV, MOD, XM). При всьому цьому дана програма вміщує в себе стандарт MIDI і може інтегруватися з якимсь клавішним синтезатором. Інтерфейс SunVox є гарненько навороченним, а також зручний для використання в будь-який час. Користувачеві дається шанс доповнювати меню різноманітними плагінами у вигляді VSTi. Тому можливості проги є необмеженими саме на практиці.

Cubase

Віртуальну студію Cubase ви можете знайти на комп'ютерах, які належать професійним аранжировщикам, звукорежисерам або ж музикантам. У цьому вміщається все, щоб створити якісну і цілком гарну композицію. По суті, Cubase являє собою багатодоріжковий аудіоредактор безпосередньо звуку, який дає можливість надати аудіо - та  MIDI-доріжки, вибрати і коротко редагувати ноти, а головне – дає підтримку для чималої кількості форматів плагінів.

Fruity Loops Studio

Fruity Loops Studio являє собою програму для створення музики на комп'ютері саме в домашніх умовах. Відомий факт – назва даної програми запозичене у відомого героя фільму «Хакери» — Фруктової Петлі. Завдяки тому, що інтерфейс є простий у меню студії може розбереться навіть "чайникам". Але це зовсім не означає, що для проги характерно мінімум можливостей. У FL Studio ви можете зустріти величезну кількість плагінів і різних ефектів, що мають тисяча пресетів.

Також ця програма потрібна тим, хто хоче мати все і відразу. За словами самих розробників, їх творіння являє собою найкоротший шлях між самою уявою і готової композицією. Також вони запевняють, що застосування всіх доступних ефектів є само як і підтримка, наприклад, VST, ASIO і ReWire, а також вкрай слабо позначається на навантаженні саме на ваш комп'ютер. Даний аудіоредактор має чимало десятків зразків для новачків. А тим, хто вже має досвід безпосередньо з домовленням або ж з мастерінгом музики, потрібно звернути свою увагу на консоль мікшування, який дає можливість здійснити швидкий доступ до всіх VST-плагінів або ж, наприклад, вбудованих ефектів.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ