Головна : Новини

Струнке тіло - запорука жіночої краси

, 23:33
0 303

Скинути зайву вагу, позбавитися від целюліту і оздоровити організм обіцяють майже в кожному косметичному центрі. По самим сучасним методикам фахівці таких центрів обстежують весь організм і запропонують лікування тільки натуральними косметичними засобами або ж з допомогою проведення різного роду оздоровчих процедур.

На чому базується натуральна косметика?

Натуральна косметика зазвичай базується на стародавніх рецептах якісних засобів для тіла. А професійна косметика, приміром, ці рецепти з новітніми досягненнями біохімії і біоінженерних технологій, сертифікованими в країні. 

Міцне здоров'я - красиве тіло

Краса жінки залежить від її внутрішнього здоров'я. Фахівці багатьох центрів пропонують унікальний метод - біорезонансне комп'ютерне обстеження. На клітинному та хромосомному рівнях безпечно і без спеціальної підготовки діагностується функціональний стан всіх систем організму.

Чому у багатьох жінок проблеми з шкірою?

Проблемна шкіра - це не чисто косметичний питання, на нього треба дивитися глибше, - розповідає лікар-терапевт вищої категорії одного з центрів Олександр. - Проблемна шкіра вказує на захворювання шлунково-кишкового тракту. Пігментні плями свідчать про ймовірне порушення функції печінки. За результатами даного обстеження добираються індивідуальні програми лікування і профілактики.

Для жінок, які хочуть мати струнку фігуру, варто спробувати програму "Струнке тіло". Також важливо врахувати і те, що не менш головну роль грає косметика. В першу чергу, потрібно знати, як її вибрати так, щоб вона приносила вам тільки користь, а не навпаки, як сьогодні часто це буває.

Багато жінок страждають від зайвої ваги, целюліту, жирових складок, розтяжки і вважають, що з цим можна боротися. - Але таких недоліків можна позбутися за допомогою програми "Струнке тіло". Після 10 масажів та обгортань спеціальної "дихаючої" плівкою, яка пропускає кисень і має тепловий ефект, зникнуть зайві сантиметри. А масаж зі спеціальними кремами позбавить вас від целюліту в проблемних місцях.

до Речі, в таких центрах пропонують систему догляду за нігтями - нарощення гелевих нігтів матеріалами, які не містять шкідливих речовин. Цієї методики вчать всіх бажаючих. Також важливо пам'ятати, що без використання натуральної косметики ніякого результат і не чекайте. Все у ваших руках, тому потрібно рухатися тільки вперед!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ