здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Медична довідка - серйозний документ про стан здоров'я

Січень 08 2016

Різні медичні довідки міцно увійшли в наше життя, і вже важко уявити, як можна обійтися без цих документів у різних ситуаціях - будь то вступ до внз, проходження водійської комісії або отримання санітарної книжки.

Що таке медична довідка

Медична довідка - серйозний документ, з печаткою, що засвідчує ваше стан здоров'я і придатність або непридатність до тих чи інших дій.

Часто від нас самих залежить підхід до отримання довідки в даі або довідки в басейн - буде проходження медичної комісії по-справжньому професійним обстеженням вашого організму або просто порожньою формальністю. І тут є серйозний привід для роздумів.

Посудіть самі - при проходженні водійських медкомісії або медичного огляду для отримання санітарної книжки у вас є зайвий шанс всебічно перевірити своє здоров'я. Зрозуміло, що всі ми здорові, поки не заболеем, але навіщо платити двічі? Чи отримуєте ви довідку 86 для вступу в інститут,  або довідку ДАІ для отримання водійських прав - чому б не пройти певні процедури і здати аналізи? А потім на перевірку виходить, що водійська довідка або медична книжка видана людині, за якимись важливими параметрами не підходить для водіння автомобіля або для роботи на кухні дитячого саду.

Звинувачувати в цьому треба не лише тих, хто намагається просто купити довідку, так і тих, хто бездумно торгує цими важливими документами.

У цієї медалі є й інша, не менш темна сторона - якщо ви отримали медичну довідку або санітарну книжку сумнівним способом, всі реальні хвороби, які можна було своєчасно виявити при належному обстеженні, залишилися невпізнаними. А, як відомо, кращий спосіб лікування - це своєчасна профілактика і діагностика.

Рішення цієї проблеми полягає в організації професійних підприємств, в яких за додаткову плату можна отримати медичну довідку на всі випадки життя, не просто за гроші, а пройшовши весь курс обстеження, тільки в оперативному порядку.

І такі організації сьогодні вже є. Медичні довідки у цих солідних фірмах видаються дуже швидко і без тяганини, властивої державним установам, а вся процедура проходження медоглядів займає мінімум часу. Таким чином, звернувшись в серйозну приватну компанію, ви можете вбити двох зайців - і заощадити час, і довірити своє обстеження професійних лікарів, за те отримують пристойні гроші, щоб ваша діагностика була найбільш комфортною.

Багатьох бентежить дорожнеча отримання медичної довідки в приватних установах, але це не більш ніж міф. Якщо ви коли-небудь стикалися з нашою бюрократією, якій вже не одна сотня років, то невелика націнка за економію часу і нервів нікого не злякає.

А адже часто буває, що довідка потрібна прямо завтра, і тоді без допомоги фахівців, що спеціалізуються на видачі медичних довідок вам точно не обійтися.

Отже, якщо підсумувати вищесказане, можна зробити наступні висновки:

  • Просто купити довідку невигідно як економічно, так і в аспекті особистого здоров'я;
  • Швидко пройти медогляд та отримати довідку можна у спеціалізованих приватних підприємствах, де за адекватні гроші нададуть вам весь комплекс послуг;
  • Медична довідка або санітарна книжка, отримана сумнівним шляхом, може зашкодити не тільки вам, але і оточуючим.

Так що вибір, звичайно, залишається за вами, але пам'ятайте - ваше здоров'я у ваших руках.

р)
довідка для вступу на держслужбу форма 001Гсу

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Що таке компресійні... Коли потрібен касовий... 
Переглядів: 318
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен