Головна : Новини

Медична довідка - серйозний документ про стан здоров'я

, 00:34
0 365

Різні медичні довідки міцно увійшли в наше життя, і вже важко уявити, як можна обійтися без цих документів у різних ситуаціях - будь то вступ до внз, проходження водійської комісії або отримання санітарної книжки.

Що таке медична довідка

Медична довідка - серйозний документ, з печаткою, що засвідчує ваше стан здоров'я і придатність або непридатність до тих чи інших дій.

Часто від нас самих залежить підхід до отримання довідки в даі або довідки в басейн - буде проходження медичної комісії по-справжньому професійним обстеженням вашого організму або просто порожньою формальністю. І тут є серйозний привід для роздумів.

Посудіть самі - при проходженні водійських медкомісії або медичного огляду для отримання санітарної книжки у вас є зайвий шанс всебічно перевірити своє здоров'я. Зрозуміло, що всі ми здорові, поки не заболеем, але навіщо платити двічі? Чи отримуєте ви довідку 86 для вступу в інститут,  або довідку ДАІ для отримання водійських прав - чому б не пройти певні процедури і здати аналізи? А потім на перевірку виходить, що водійська довідка або медична книжка видана людині, за якимись важливими параметрами не підходить для водіння автомобіля або для роботи на кухні дитячого саду.

Звинувачувати в цьому треба не лише тих, хто намагається просто купити довідку, так і тих, хто бездумно торгує цими важливими документами.

У цієї медалі є й інша, не менш темна сторона - якщо ви отримали медичну довідку або санітарну книжку сумнівним способом, всі реальні хвороби, які можна було своєчасно виявити при належному обстеженні, залишилися невпізнаними. А, як відомо, кращий спосіб лікування - це своєчасна профілактика і діагностика.

Рішення цієї проблеми полягає в організації професійних підприємств, в яких за додаткову плату можна отримати медичну довідку на всі випадки життя, не просто за гроші, а пройшовши весь курс обстеження, тільки в оперативному порядку.

І такі організації сьогодні вже є. Медичні довідки у цих солідних фірмах видаються дуже швидко і без тяганини, властивої державним установам, а вся процедура проходження медоглядів займає мінімум часу. Таким чином, звернувшись в серйозну приватну компанію, ви можете вбити двох зайців - і заощадити час, і довірити своє обстеження професійних лікарів, за те отримують пристойні гроші, щоб ваша діагностика була найбільш комфортною.

Багатьох бентежить дорожнеча отримання медичної довідки в приватних установах, але це не більш ніж міф. Якщо ви коли-небудь стикалися з нашою бюрократією, якій вже не одна сотня років, то невелика націнка за економію часу і нервів нікого не злякає.

А адже часто буває, що довідка потрібна прямо завтра, і тоді без допомоги фахівців, що спеціалізуються на видачі медичних довідок вам точно не обійтися.

Отже, якщо підсумувати вищесказане, можна зробити наступні висновки:

  • Просто купити довідку невигідно як економічно, так і в аспекті особистого здоров'я;
  • Швидко пройти медогляд та отримати довідку можна у спеціалізованих приватних підприємствах, де за адекватні гроші нададуть вам весь комплекс послуг;
  • Медична довідка або санітарна книжка, отримана сумнівним шляхом, може зашкодити не тільки вам, але і оточуючим.

Так що вибір, звичайно, залишається за вами, але пам'ятайте - ваше здоров'я у ваших руках.

р)
довідка для вступу на держслужбу форма 001Гсу

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ