Головна : Новини

Що таке компресійні колготкии

, 10:43
0 311

Людські руки і ноги – є найбільш рухомими частинами тіла і завжди знаходяться під навантаженням. Приміром наші ноги щодня витримують 50 - 100 кг і навіть більше і при цьому вони знаходяться весь час у вертикальному положенні. Під навантаженням і в такому положення посилюється тиск на стінки судин і кровотік збільшується. Через неправильне харчування і шкідливі фактори зовнішнього середовища знижується еластичність стінок судин і як реультат такий сильний тиск крові провокує розтягнення судин.

Варикозна хвороба

Це захворювання, при якому втрачається еластичність стінок підшкірних вен. Як результат, розтягуються судини, а на окремих ділянках з'являються вузлуваті розширення. Є кілька стадій цього захворювання. На початковій його стадії на поверхні шкіри можна спостерігати «здездочки», втому і набряки ніг. Дану стадію вважають прикордонної, оскільки при цих симптомах призначаються профілактичні заходи. Наступна стадія – це саме захворювання, при ній можна побачити виступаючі вузли і вени, вона супроводжується набряком і болем в ногах.

Профілактика та лікування: компресійні колготки

Коли лікар бачить описані вище симптоми, він відразу ж рекомендує хворому змінити його спосіб життя, навантаження і раціон харчування. До цього списку додається ще й компресійний трикотаж (панчохи, гольфи, колготки). До речі, в Белоррусии придбати компресійний трикотаж ви можете в інтернет-магазині медтоваров "Авикон": .

так, якщо у вас з'явилися «зірочки», тяжкість в ногах і набряки, тоді вам потрібно почати профілактику варикозної хвороби, а саме носити компресійні панчохи або колготки, створюють своєрідний додатковий каркас. Вони здатні захистити ваші вени від сильного розтягування і підтримують їх. В результаті тиску на ваші вени - їх просвіт звужується, а це вже перешкоджає утворенню тромбів і веде до прискорення відтоку венозної крові. Таким чином, компресія м'яких тканин гомілки захищає ноги від болів в м'язах, втоми і набряків. А компресія венозних стінок не дозволяє крові «застоюватися на 1-му і тому ж місці» і підтримує клапани вен.

Компресійні колготки бувають лікувальними і профілактичними. Один від одного вони відрізняються ступенем компресії: профілактичні – до 18 mmHg (перша ступінь компресії), а лікувальні 20 - 40 mmHg (2 - 4 ступеня компресії). Компресійні профілактичні колготи ви можете придбати як в магазині колготок так і в аптеці. А от лікувальні компресійні колготки продаються виключно в медустановах, призначаються лікарем і потребують мед. сертифікації. Профілактичний компресійний трикотаж вибирають по вазі і росту, а лікувальний - разом слечащим лікарем за пару параметрах ніг.

Надягати противоварикозные колготки потрібно рано вранці, не встаючи, підняті на ноги лежачи в ліжку: в цьому положенні судини зберігають форму, яка близька до ідеальної. До речі, ретельно підбирайте собі розмір, оскільки компресійні колготки практично не тягнуться.

Що дасть використання компресійного трикотажу

  • профілактику тромбозу глибоких вен;
  • покращиться лімфатичний і венозний відтік від ніг;
  • покращиться мікроциркуляція;
  • сповільниться прогресування захворювання;
  • профілактику ускладнень варикозу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ