Головна : Новини

Здоровий сон залежить від подушки і матраца

, 13:08
0 337

Відомо, що частина суток людина проводить уві сні, а для того, щоб відпочинок був більш ніж здоровим і повноцінним, необхідно хоча б раз на рік проводити спеціальну чистку подушок, особливо якщо вони наповнені пір'ям або пухом.

Чому так важливо чистити подушку?

Чистити зміст подушок необхідно тому, що вже після декількохїх років щоденного використання в них з'являються мільйони кліщів, які можуть викликати різні алергічні реакції, випадання вій, волосся і т.д.После чистки цих речей на сучасному обладнанні подушки і перини виглядають як нові. Сама ж процедура займає не більше 15 хвилин. Під потужним потоком повітря пір'я повністю прочищається і розривляется. Потім їм наповнюють напірник, який, до речі, виготовлений з сучасною, більш щільної тканини. Процедура дезінфекції пір'я відбувається під дією бактерицидної кварцової лампи і ультрафіолетових променів, які "вбивають наповал" пилового кліща. Ціна залежить від розміру подушки.

Чому потрібно вибирати тільки ортопедичні матраци?

Ортопедичний матрац являє собою хороший варіант для ідеального сну, але ще, крім того, і профілактику лікування багатьох хвороб, які стосуються хребта. До речі, якщо вас цікавлять на них ви можете подивитися на сайті: pro100matras.com.ua. Сучасний моделі зроблені таким чином, що вони на всі 100%слідують контурам безпосередньо лежачу людину, при цьому роблячи майже кожної ділянки тіла потрібний рівень підтримки. Зональне розподіл такої поверхні дозволяють ще набагато посилити даний ефект. Пружинні ортопедичні матраци зазвичай створюється на базі саме незалежного пружинного блоку. Це явища дуже популярне вже давно. У беспружінних моделях часто звикли застосовувати натуральний латекс та інші латексні склади.  

Висновки

Отже, якщо ви хочете мати здоровий сон, то, в першу чергу, потрібно правильно вибрати подушку і матрац. Крім того, потрібно гарненько піклуватися про них, особливо це стосується такого незамінного елемента, якподушка. Пам'ятайте, що матрац потрібно вибирати тільки ортопедичний, тому що він зможе підтримувати ваш хребет у правильному стані.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ