Головна : Новини

На скільки грошей можна ввезти товару в країну?

, 13:01
0 297

Багато українців досі не знають про те, скільки товарів вони можуть ввести в свою країну з-за кордону. Ця інформація дуже важлива, тому що дуже часто ви накупили своїм родичам або друзям багато подарунком і вийшло так, що вас не хочуть пропускати дамою з цими речами. Для того, щоб таких ситуацій більше не виникало, пропоную вам гарненько ознайомиться з усіма правилами митного кодексу і тоді ваша поїздка закінчитися так само вдало. Також ви можете використовувати безпосередньо потрібних вам речей.

туристам На замітку!

Митний кодекс, який набув чинності 1 червня, передбачає: на яку суму можна ввозити товари з-за кордону без сплати податків, звичайно, це залежить від самого виду транспорту. Якщо літаком - можна мати ручної поклажі або багажу на 1000 євро і вагою близько 50 кілограмів. Якщо морським транспортом, автобусом або машиною на 500 євро. Якщо ж людина ввозить товарів на більшу суму, ніж дозволено, доведеться платити мито. При цьому вся ставка податку повинна зменшитися з 20% до 10%. Тобто якщо певного товару  ввозитися машиною не на 500, а на 600 євро, то за перевищення норми митного ввезення доведеться заплатити близько 10 євро.

Особисті речі

Митний кодекс також визначає, що тепер серед особистих речей можна ввозити по два мобільних телефони, комп'ютери і наручний годинник, раніше - лише по одному. Крім того, для всіх іноземних автомобілістів збільшили термін перебування в Україні без певного дозволу зі своїм транспортом до року, раніше - півроку.

 Без письмової декларації дозволено ввезення товарів на будь-яку територію України на суму близько 10 000 євро. Якщо вартість більше - товар підлягає звичайному митному декларуванню, при цьому застосовуються повні ставки мита.

Висновки

Отже, сьогодні ви дізналися, на яку суму ви можете здійснювати перевезення товарів з-за кордону. Для того щоб все пройшло добре не забувайте дивитися зміни до митного кодексу. Вдалих вам подорожей!

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ