Головна : Новини

У вас немає часу, щоб пообідати?

, 12:21
0 305

Світ змінюється щомиті. І тому діловий чоловік повинен бути в курсі всього, що відбувається навколо. Але, як кажуть, війна війною, а їсти хочеться завжди. В такому випадку можна поєднати приємне з корисним і навіть провести ділові переговори за обідом. Якщо ж таких дій в цей день не передбачається - простіше замовити страви в офіс, а допоможе вам в цьому .

Продукти поки купуємо самі

Не любите витрачати дорогоцінний час на стояння в чергах у продуктових супермаркетах? Прийшли несподівано гості, яких дуже раді бачити, але наповнити холодильник планували тільки завтра? І що робити, коли хочеться пообідати, а звіт ще не завершений, документи для підписання договору не готові, і зовсім не встигаєте забігти в кафе перекусити перед зустріччю з потенційними клієнтами або партнерами? На жаль, мало хто зможе допомогти у вирішенні цих проблем. І не поспішайте радіти, що сидячи на робочому місці, ви зможете вирішити всі свої "голодні" питання з допомогою одного телефону або інтернету. Немає нажаль. Але сьогодні вже можна зустріти і такі компанії, які займаються доставкою також родуктов вам дамою. Але це все ще в майбутньому. Їх, на жаль, поки що небагато.

Пообідати піцу або суші?

Якщо захочете замовити обід з фаст-фуду, то орієнтуйтеся на мінімальну суму замовлення приблизно в 80 рублів. Замовлений обід вам доставлять безкоштовно. Замовлення буде доставлений за двадцять-тридцять хвилин, в залежності від того, де ви знаходитесь. Замовляти можна і заздалегідь, тоді все отримаєте в заздалегідь обумовлений час. До речі, можна замовити доставку сніданків, салатів, напоїв, соки, картопля-фрі. Замовлення та доставка безкоштовно, через 40-50 хвилин. Цей час включає в себе і 15-20 хвилин приготування піци, якщо ви його замовили, тому що вона готується після замовлення, а значить, доставляється щойно приготованою. Доставку цієї піци часто здійснюють безкоштовно. Замовлення приймають зазвичай з десяти ранку до дев'ятої години вечора без перерви та вихідних. Іноді присутній і деякі умови доставки піци, а потім вже і салатів. Але це можна зустріти не у всіх закладах. Більшості покупців вважають, що так набагато дешевше і на цьому зупинятися не збираються.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ