Головна : Новини

Сифіліс у чоловіків

, 10:46
0 350

Сифіліс - це венеричне захворювання, яке передається саме статевим шляхом. Джерелом зараження цього захворювання є бліда трипонема (іноді її називають і «бліда спірохета»).

Початкові симптоми сифілісу у чоловіків побачити не так вже й легко. Найбільш часто він на першій стадії захворювання проявляє себе, як ранка безболісного характеру, що має червонуватий відтінок, а також м'які округлі обриси. Більше інформації ви можете дізнатися на сайті: .

Зона ураження буває в таких місцях:

  •     На голівці такого чоловічого органу, як член;
  •     На стовбурі цього ж органу;
  •     В сечівнику;
  •     В анальному отворі.

Розміри даної виразки іноді можуть бути і чотири сантиметри, але звичайні розміри – 1-2 сантиметри. Ця ранка (твердий шанкр) дуже небезпечна з тієї причини, що вона заразна.

Непоганим ознакою твердого шанкра є те, що він може зникнути без будь-якого лікування, а потім знову з'явиться знову. Рідко захворювання може мати  набряки і ущільнення крайньої плоті (іншими словами це фімоз). У тому разі, коли перші симптоми сифілісу безпосередньо у чоловіків не привернули на себе увагу, що ця хвороба буде розвиватися все більше. Відповідно, лікування буде набагато складніше.   

 Прояв сифілісу у чоловіків  

 Сифіліс має кілька стадій, які протікають майже однаково  як у чоловіків, так і у жінок.

На першій стадії з'являється так званий твердий шанкр. Він дуже схожий на прищик або ж має вигляд відкритої виразки. Шанкр сам по собі безболісний і не тягне до себе особливу увагу. Виділення шанкри дуже заразні.

Друга стадія даного захворювання може наступити вже через пару тижнів (6-9) після того, як хвороба почала швидко розвиватися. За цей час цей шанкр може і зникнути, а сам збудник хвороби, мова йде про трепонеме, починає струмами крові поширяться по всьому людському організму. На ногах, на руках або по всій поверхні тіла ви можете побачити висип. Вона дуже подібна до твердого шанкру, тобто не менш заразна.

Як вилікувати сифіліс у чоловіків?  

Найбільш надійним препаратом для того, щоб вилікувати сифіліс на всіх стадіях цього захворювання вважають пеніцилін. Перед тим, як почати лікування, в першу чергу, потрібно розповісти в простій формі про потреби проведення аналізів ще раз. Це потрібно зробити для того, щоб показати впевненість у тому, що одужання пройде дуже ефективно.

Якщо всі клінічні дослідження гарантують задовільні результати протягом двох років після того, як ви закінчите лікування, то потреба у проведенні майбутнього спостереження відпаде зовсім і пацієнту повідомляти про те, що він вилікований.

При рецидиві даної хвороби потрібно провести повторний курс лікування, але вже з набагато більшим застосуванням антибіотиків. Але, при цьому важливо пам'ятати, що все ж існують можливості того, що появи інфекції відбудеться повторно. 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ