загрузка...
Головна : Новини

Навіщо необхідно використовувати натуральну косметику?

, 00:39
0 375

Практично кожна друга жінка, дівчина і бабуся постійно стежить за своїм тілом, а особливо за волоссям і шкірою. У всіх сучасних країнах будь-яка косметична продукція є, настільки різноманітна, що іноді стає незрозуміло, що все-таки варто придбати. Ясно тільки одне: для того, щоб принести користь, косметика може бути тільки натуральної. Більше інформації ви можете прочитати на сайті: http://agafya.com.ua/.

На превеликий жаль, неявних стандартів,  наприклад,  на утримання мінімальної частки будь-яких натуральних компонентів в косметиці абсолютно не значиться. Але,  при цьому є, міжнародні системи сертифікації такої продукції. Саме тому всі сумлінні виробники повинні проходити цю сертифікацію постійно і самостійно. Адже, коли товар є, сертифікований, то це величезний плюс для будь-якої фірми-виробника, а також  для її продукції. Адже такі знаки на кожній упаковці крему і лосьйони для тіла підвищують  довіра кожного споживача, а також популярність того або іншого бренду.

Але в чому ж полягає відмінність  різноманітних синтетичних аналогів від хорошого натуральної косметики?

Тому що на кожній упаковці тоніка і шампуню або ж звичайного дезодоранту  може бути напис  «з додаванням натурального мигдалевого масла», а також «містить екстракт ромашки». Можливо, це буде правдою. Але все-таки різниця в кількості натуральних компонентів в будь-яких косметичних засобах буває дуже різна.

тобто, всі природні масла, а також витяжки будуть самими головними компонентами, а будь-якого роду барвники і якісь консерванти не застосовуються або ж будуть додані в дуже малих дозах тільки лише для того, щоб зберігати таку продукцію. А що, говорячи про синтетичної косметиці, то там все навпаки: великий перелік хімічних сполук майже без використання натуральних речовин.

У чому ж користь такої натуральної косметики?

Як вже з'ясувалося, користь від того, що ви будете застосовувати косметику, може бути тільки в тих випадках, якщо в ньому буде велика концентрація тільки натуральних речовин в даній продукції, а також коли їх кількість буде правильно підібране. І багато людей відразу можуть подумати, навіщо витрачати свої гроші на кошти, які складаються тільки з рослин.

Адже можна абсолютно спокійно згадати все бабусині рецепти і самостійно приготувати  лосьйон і маску. Звичайно, ця процедура обійдеться вам дешевше. Але, не варто забувати, що вам самим доведеться знайти всі потрібні інгредієнти, а потім їх заварювати і відстоювати ...

Уявіть, скільки роботи вам буде необхідно зробити! До того ж необхідно самостійно отримати точну кількість корисних речовин, а в лабораторії це зробити набагато простіше!

А так само висококваліфіковані косметологи, найкращі фармацевти і звичайно ж лікарі-дерматологи працюючи спільно, над кожною лінією косметики, можуть підібрати потрібну композицію необхідних олій і солей, а також екстрактів яка може бути спрямована на те, щоб вирішити конкретні проблеми ваших волосся і шкіри.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ