здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Швидкомонтовані будівлі: види, характеристики, ціни

Січень 29 2016

Будь-який будинок (приватний або багатоповерховий) або офіс – це в першу чергу те місце, де можна організувати оптимальні, комфортні умови для життя, відпочинку, професійної діяльності і т. д. Це означає, що людина буде захищений від усіх примх природи і під рукою у нього будуть всі необхідні зручності.

Головною проблемою будь-якого «класичного» будівлі є тривалий час, необхідне на зведення фундаменту, стін, перекриттів, покрівлі, інженерних конструкцій і т. п. Це не дозволяє динамічно реагувати на життєві та економічні ситуації, а також бути вільною в плані переміщення при необхідності. Рішення питання було знайдено в таких конструктивах, як яких прямо пропорційна часу складання.

Що таке БВЗ?

Модульне, мобільний або швидкобудуюємі будівлі – це збірна будівельна конструкція, яка складається з стандартних уніфікованих вузлових блоків, що дозволяють в термін від двох-трьох днів до 2-3 тижнів зібрати повноцінний об'єкт з усіма інженерними комунікаціями. Для їх зведення не потрібно заливка фундаменту, оскільки вони є тимчасовими, малоповерховими (не більше 3 поверхів) об'єктами. При необхідності їх можна швидко розібрати, упакувати, перевезти на нове місце. Там БВЗ збирається заново, доповнити або прибрати зайве.

Види швидкомонтованих будівель

На практиці використовується три основних типи БВЗ:

  • Будівлі з окремих блок модулів;
  • Збірні об'єкти з модульних контейнерів з листової схемою;
  • Швидкобудуюємі об'єкти каркасно-панельного типу.

Використання блок модулів

Ця схема базується на поетапній транспортуванні до місця складання готових модулів або контейнерів. Це об'ємні самодостатні або конструктивні елементи повної заводської готовності. За своєю схемою вони можуть бути замкнутими (окремими), незамкнутими (дозволяють стиковку з сусідніми блоками для формування більшої площі внутрішнього простору) і трансформуються. Відповідно, з'єднання стінових елементів можуть бути нерозбірними (зварними) і комбінованими.

У залежності від призначення об'єкта, виділяють модулі:

  • офісно-побутового типу;
  • спеціальні;
  • складські;
  • санітарні;
  • і т. д.

Листова схема БВЗ

Окремим варіантом складання модульних будівель може служити схема, при якій використовуються розбірні контейнери. Тобто, до місця зведення об'єкта транспортуються готові стінові блоки і перекриття, які потім збираються воєдино. Стандартні елементи контейнерів мають довжину в межах 6-9 м, ширину – 2,4…2,5 м і висоту – 2,6…2,8 м.

Каркасно-панельні об'єкти

У цьому випадку зводиться металевий каркас майбутньої будівлі, в отвори якого встановлюють готові стінові сендвіч-панелі. Це легкі, утеплені блоки, які однаково ефективно можна використовувати для стін, перекриттів, покрівлі. Їх легко монтувати, перевозити. Крім того, вони мають досить привабливий вигляд.

Ціни на БВЗ

В залежності від виробника, використовуваних матеріалів і схеми складання, квадратний метр такого будинку обходиться всього в 2-3 тисячі гривень, сто майже втричі дешевше самих бюджетних новобудов в регіонах, без обліку вкладень на облаштування від 5 тисяч доларів. Така приваблива ціна досягається за рахунок використання стандартних швидко збірних конструктивів, відсутності необхідності зведення фундаменту, отриманні пакету дозволів на місцевому рівні та залучення маси фахівців.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Варикоз можна перемогти!... Чим корисна морська риба? 
Переглядів: 275
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен