Головна : Новини

Безпліддя: причини і методи лікування

, 08:14
0 305

Показник рівня безпліддя сьогодні досить високий. Майже кожна п'ята сім'я має проблеми із заплідненням, тому вони і змушені звертатися до лікарів. Причому, причини безпліддя на 50 відсотків залежать від здоров'я жінки, а на 50 – від чоловіка. Тому парам, які не можуть мати дітей, варто звертатися за допомогою до фахівців вчасно. Адже чим старше жінка, тим складніше лікування. Також важливо і те, що введення вагітності, в свою чергу, потребує нагляду хороших фахівців. 

Головні причини збільшення кількості безплідних пар

Причина збільшення кількості безплідних пар - це і зростання захворюваності та обізнаності населення з приводу того, куди потрібно звертатися з проблемою безпліддя. Адже нинішня молодь черпає інформацію з засобів масової інформації, та з мережі Інтернет.

Безплідними у парі бувають як жінки, так і чоловіки. А буває, що причина неможливості мати дитину - в обох партнерах. Призводять до безпліддя переважно запальні та ендокринологічні захворювання. Не останню роль у цьому відіграє і загальне нездужання через поганий навколишнього середовища, їжі, води, повітря. До 18% безплідних пар з первинним непліддям (такий діагноз ставлять, якщо жінці в парі протягом одного-двох років спільного життя не вдається завагітніти) вдається допомогти, лише поставивши правильний діагноз і призначити необхідне лікування. Це дуже хороший результат. Якщо ж це не допомагає, тоді рекомендуємо новітні репродуктивні технології.

Які виділяють нові репродуктивні технології?

Перш за все, мова йде про відносно новою методикою - вітрифікації, тобто миттєве заморожування ембріонів для екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Для запліднення використовується один ембріон, а всі інші в замороженому вигляді зберігаються - на випадок, якщо знадобиться ще одна процедура. Це, як запевняють медики, дозволяє уникати небажаної вагітності більш ніж однією дитиною. Витрификация також дозволяє заморозити ембріони, отримані, коли жінка знаходиться в біологічно молодому віці, і з якими в подальшому можна скористатися вже в зрілому віці. Багато людей вже поробували дані метод, і вони став дуже задоволеними. Адже для жіночого організму мати дитини в 25 або 40 років - велика різниця. Ви можете самі в цьому переконатися, якщо прочитаєте відгуки за еко або ж відвідайте сайт: .

Повірите чи ні, але є жінки, які не можуть народжувати у 25. Вони роблять кар'єру, а відкладають материнство. Звичайно, вони мають на це право, але організм старіє. Тому в 27 або 28 років можна витрификувать яйцеклітини, а через багато років прийти і отримати дитину з генетично молодого матеріалу. Навіть якщо людина, готовий на роль батька, з'явився тільки зараз.

Висновки

Як ми бачимо, головні причини безпліддя можуть ховатися як у чоловіків, так і у жінок. Для того, щоб їх рано витягти потрібно, в першу чергу, проходить медичне обстеження у відповідних центрах. Пам'ятайте, що головне вірити і тоді вам допоможуть стати мамою і татом!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ