здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Сучасні способи лікування раку на останній стадії

Лютий 01 2016

Особливості радиоэмболизации

Радиоэмболизация метастазів такого органу, як печінка зазвичай показана при такому відомому захворюванні, як рак саме 4-ої стадії. При даній методиці лікарі проводять внутрисосудистую катетеризацію судин даного органу безпосередньо під контролем ангіографа та обов'язкове введят эмболизирующие частинки з ітрієм-90. Ізотопи завжди зберігають свою активність протягом 64 годин.

Всім відомо, що на сьогоднішній день таке захворювання, як рак, на жаль, одне з найпопулярніших. Тому для того, щоб знати, як його правильно лікувати потрібно розуміти, які існують сучасні методики. відбувається також з використанням даних технологій.

Що таке моноклональні антитіла?

Моноклональні антитіла, в свою чергу, піддають загибелі всі клітини злоякісної пухлини, при цьому вибірково впливаючи безпосередньо на них. Антитіла зазвичай вводять внутрішньовенно. Наприклад, до них відносять имутеран і Erlotinib, який лікар призначає при лікуванні раку саме товстої кишки, і препарат SU11248, який призначають при раку людського шлунка.

Головний механізм дії химиоэмболизации мікросферами

Хіміоемболізація мікросферами – являє собою відомий метод, при якому всі явні протипухлинні препарати, а також мікросфери з иммобилизироваными засобами для проведення хіміотерапії, завжди вводять в артерію людини, яка починає живити метастази.

Показання для даного методу химиоэмболизации:

  • Виражені чималі ураження печінки;
  • Неоперабельні пухлини;
  • Нелегкі супутні захворювання саме соматичних органів.

Індивідуальні протипухлинні вакцини

Виготовлення багатьох індивідуальних протипухлинних вакцин зазвичай виготовляється завжди з хірургічною операцією, яка необхідна для видалення чималого обсягу пухлини. З цієї видаленої тканини починають вирощувати клітинну культуру, і разом з лейкоцитів крові хворого на рак починають виділяти лімфатичні дендритні клітини. В лабораторіях проводять їх навчання безпосередньо реагування на антигени даної пухлини, і, врешті-решт, виготовляється вакцина, яка допомагає індивідуально захистити даного пацієнта від майбутніх метастазів та інших рецидивів.

Радіочастотна RF-абляція пухлин печінки

Всі показання для радіочастотної RF-абляції пухлин такого органу, як печінка – це, в першу чергу, первинні пухлини цього органу і метастази в ньому, які мають діаметр менше 5 див. Під час пізніх стадіях колороректального раку проводять лікування саме таким методом, разом з іншими методиками, і зазвичай їх вважають світовими стандартами. У тому випадку, коли ракова пухлина є розташована близько портальної вени, величезним жовчним протокою або ж жовчним міхуром, то методика впливу RF-абляції зовсім протипоказана хворим.

Лапаротомія

Лапаротомія або видалення інфільтрату ракової пухлини зазвичай включають в себе радіочастотну RF-абляції. Дана методика дає можливість значно розширити всі свідчення безпосередньо до хірургічними методами лікування всіх хворих, які страждають величезною кількістю пухлинним ураженням такого органу, як печінка.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Навіщо потрібна лендінгем... Безпліддя: причини і... 
Переглядів: 274
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен