загрузка...
Головна : Новини

Сучасні способи лікування раку на останній стадії

, 08:12
0 341

Особливості радиоэмболизации

Радиоэмболизация метастазів такого органу, як печінка зазвичай показана при такому відомому захворюванні, як рак саме 4-ої стадії. При даній методиці лікарі проводять внутрисосудистую катетеризацію судин даного органу безпосередньо під контролем ангіографа та обов'язкове введят эмболизирующие частинки з ітрієм-90. Ізотопи завжди зберігають свою активність протягом 64 годин.

Всім відомо, що на сьогоднішній день таке захворювання, як рак, на жаль, одне з найпопулярніших. Тому для того, щоб знати, як його правильно лікувати потрібно розуміти, які існують сучасні методики. відбувається також з використанням даних технологій.

Що таке моноклональні антитіла?

Моноклональні антитіла, в свою чергу, піддають загибелі всі клітини злоякісної пухлини, при цьому вибірково впливаючи безпосередньо на них. Антитіла зазвичай вводять внутрішньовенно. Наприклад, до них відносять имутеран і Erlotinib, який лікар призначає при лікуванні раку саме товстої кишки, і препарат SU11248, який призначають при раку людського шлунка.

Головний механізм дії химиоэмболизации мікросферами

Хіміоемболізація мікросферами – являє собою відомий метод, при якому всі явні протипухлинні препарати, а також мікросфери з иммобилизироваными засобами для проведення хіміотерапії, завжди вводять в артерію людини, яка починає живити метастази.

Показання для даного методу химиоэмболизации:

  • Виражені чималі ураження печінки;
  • Неоперабельні пухлини;
  • Нелегкі супутні захворювання саме соматичних органів.

Індивідуальні протипухлинні вакцини

Виготовлення багатьох індивідуальних протипухлинних вакцин зазвичай виготовляється завжди з хірургічною операцією, яка необхідна для видалення чималого обсягу пухлини. З цієї видаленої тканини починають вирощувати клітинну культуру, і разом з лейкоцитів крові хворого на рак починають виділяти лімфатичні дендритні клітини. В лабораторіях проводять їх навчання безпосередньо реагування на антигени даної пухлини, і, врешті-решт, виготовляється вакцина, яка допомагає індивідуально захистити даного пацієнта від майбутніх метастазів та інших рецидивів.

Радіочастотна RF-абляція пухлин печінки

Всі показання для радіочастотної RF-абляції пухлин такого органу, як печінка – це, в першу чергу, первинні пухлини цього органу і метастази в ньому, які мають діаметр менше 5 див. Під час пізніх стадіях колороректального раку проводять лікування саме таким методом, разом з іншими методиками, і зазвичай їх вважають світовими стандартами. У тому випадку, коли ракова пухлина є розташована близько портальної вени, величезним жовчним протокою або ж жовчним міхуром, то методика впливу RF-абляції зовсім протипоказана хворим.

Лапаротомія

Лапаротомія або видалення інфільтрату ракової пухлини зазвичай включають в себе радіочастотну RF-абляції. Дана методика дає можливість значно розширити всі свідчення безпосередньо до хірургічними методами лікування всіх хворих, які страждають величезною кількістю пухлинним ураженням такого органу, як печінка.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ