Головна : Новини

Як зробити наш сон міцнішим

, 08:21
0 298

Всі люди хочуть гарненько виспатися. Тим більше, що зробити сон міцним і корисним досить просто. Для цього, в першу чергу, потрібно знати кілька простих правил.

Білизну тільки з натуральних тканин

Кому приємно прокинутися серед ночі чи навіть вранці від того, що хтось мокрий від поту? Щоб такого не відбувалося, краще вибирати ліжко з натуральних тканин. Саме вона, на відміну від синтетики, добре відводить вологу від тіла. Також рекомендую вибирати м'які кольори, тому що тоді ви зможете швидше заснути з приємним почуттям! Пам'ятайте, що ні в якому разі не потрібно економити на постільній білизні, бо від цього, безперечно, залежить не лише ваше самопочуття, але і здоров'я. До речі, може допомогти саме вам вибрати не лише гарну білизну, але й той, який має вищу якість. Як на мене, то це безцінне.

Хороша ліжко

На старому, скрипящей або продавленій ліжку виспатися досить складно. Нове ліжко додасть вашому сну аж цілих 45 хвилин. До речі, матрац обов'язково потрібно міняти кожні 7 років.

Провітрене приміщення

Коли людина засинає, температура тіла досягає оптимального для кожного рівня. Температура грає величезну роль для хорошого сну. Якщо в кімнаті дуже жарко, спати вам буде зовсім не комфортно. Оптимальне, провітрити приміщення, щоб вночі температура в кімнаті була від +18 до +24 градусів.

Вимикайте телефон

Несподівані телефонні дзвінки та смс-ки посеред ночі ... Напевно, немає людини, якого оминуло таке "щастя". До того ж, випромінювання від мобільного не дає організму повноцінно заснути. Тому, прокидаючись вранці, відчуваємо розбитими. Вимкнений телефон або апарат, який лежить десь подалі, - ось ще одна запорука хорошого сну.

Не застилаєте вашу ліжко щоранку

Так, кожен з нас в дитинстві вчили застеляти нашу ліжко щоранку. Але в дійсності є одне АЛЕ! Незастеленна постіль краще провітрюється, а отже, не створюються зручні умови для того, щоб розмножувалися паразити, в тому числі і кліщі.

Приглушене світло

Яскраве світло перед сном знижує майже в 2 рази вироблення в людському організмі меланіну (гормону, який відповідає за сон). За 2 години до сну варто трохи приглушити світло в квартирі. Щоб не забувати про те, що потрібно обов'язково власними руками приглушувати світло, можна і встановити якийсь регулятор - він поступово зменшує світло в будинку.

Теплий душ чи ванна

Нарешті, щоб дійсно добре спалося, можна прийняти теплу ванну або душ. Це дуже розслабить організм і дасть забути про негатив дня. Теплою водою ви налаштуєте власне тіло на свідомість повноцінного відпочинку.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ