Головна : Новини

Що таке електронна сигарета?

, 18:01
0 269

Це непросте питання задається завжди першим, коли Ви бачите це сучасний пристрій. Вам не варто дивуватися тому що, електроніка, вже давно прийшла в наше життя, а також до сфери, охорони здоров'я, але на цей раз під дуже цікавим кутом.

Створення електронної сигарети

Ідея створення унікального, якісної електронної сигарети, як хорошого замінника класичного куріння, з'явилася, де 15 років тому, а саме у 2000 році. У Китаї був у 2003 році вперше зареєстрований патент на такі сигарети.

протягом близько семи років всі компанії-виробники, унікальних  електронних сигарет, вдосконалюють усі свої товари, а також проводять різноманітні якісні тести на безпеку цього продукту, як безпосередньо в Китаї, так і в усіх країнах великого Євросоюзу.

Результати тестів показали, що сучасна електронна сигарета, дуже безпечна, але тільки при нормальному її використанні. Незважаючи навіть на тиск з боку дуже великих тютюнових компаній, хороша електронна сигарета, набуває дуже велику популярність. І, звичайно ж, це не випадково! До речі, ви також можете дізнатися більше інформації на сайті: http://www.ecosigara.com.ua/.

електронна сигарета безпечніше звичайної?

Уявіть, що ви їдете зі своєю дружиною і дитиною в машині, і дуже хочете курити. Вам жах як хочеться, палити, але це просто неможливо. Ставите питанням, що ж робити? Може зупинитися на магістралі заради тих трьох хвилин «задоволення»? Але навіщо, якщо у вас в кишені найновіше досягнення унікального людства - і це, звичайно ж, електронна сигарета! Немає ніяких проблем саме з її використанням. Просто добре зробіть «затягування» і все. Навіть всі ваші пасажири будуть вам вдячні за дуже комфортну їзду, дуже свіжий і чисте повітря, а також за своє здоров'я!

Головне, і саме унікальне відміну електронної сигарети, від звичного куріння в тому, що в ній немає процесу горіння. А, значить, там не виділяються небезпечні канцерогени, смоли, аміак, і всі інші дуже шкідливі речовини, які безпосередньо завжди присутні при горінні звичайної сигаретного паперу і простого тютюну. Це звичайне сучасне електронне та зручне пристрій, як, наприклад, простий мобільний телефон або навіть mp3-плеєр.

Крім цього, вам більше ніколи не доведеться відчувати великі труднощі, пов'язані безпосередньо з забороною на куріння. Також одне з найважливіших і якісних її переваг в тому, що така сучасна електронна сигарета і випускає з себе не просто дим, а простий пар, який абсолютно не має дуже їдкого і неприємного тютюнового запаху. Всі електронні сигарети, коли були винайдені і добре запатентовані саме гонконгської компанією Ruyan Group Ltd.

І, на сьогоднішній день на великому ринку представлено саме два покоління якісних електронних сигарет. Друге їхнє покоління добре відрізняється дуже наближеним до самим звичайним сигаретам, як зовнішнім виглядом, так і зменшеною вагою, ну і поліпшеною конструкцією самого розпилювача.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ