Головна : Новини

Що таке органічна і натуральна косметика?

, 11:08
0 281

На початку двадцять першого століття вчені з різних країн напророкували величезний попит на якісну натуральну косметику. Минуло вже більше десятка років, і  можна вже сказати, що прогнози даних дослідників підтвердилися. Фахівці в цій галузі стверджують, що кожен рік буде зростати інтерес до хорошим натуральним косметичним засобам, і вже через кілька десятків років кожна  сім'я буде витрачати близько 15% бюджету на них. До речі, якщо вам потрібна і тіла, то придбати її ви можете в інтернет-магазині: leewavecos.ru.

Особливості натуральної косметики:

Виготовляються косметичні засоби тільки з натуральної природної сировини, переробленої, а також очищеного тільки безпечними екологічними способами (фільтрація, ферментація, витримка, дистиляція). Натуральні речовини, які можуть отримати виробники безпечними способами, одночасно стають фундаментом  для виробництва всіх косметичних засобів.

Особливістю даної косметики є саме те, що вона не може дати блискавичний результат, але є дуже корисною, якщо порівнювати зі звичайною косметикою, а також вона краще засвоюється організмом. Завдання такої натуральної косметики – це підтримувати і стимулювати всі функції шкіри. Дані косметичні засоби не можуть призводити до нездорової залежності.

Критерії, відповідно з якими якесь косметичний засіб можна відносити до натурального:

  • У процесі виробництва продукти нафтоперероблення не використовують;
  • Відсутність різноманітних барвників, ароматизаторів, консервантів та ароматизаторів;
  • Не проводяться ніякі випробування на тваринах.

Натуральні засоби для косметики поділяються на типи:

  • Неконтрольовані;
  • Контрольовані або сертифіковані.

Що таке органічна косметика і її відмітні особливості:

Повністю ґрунтується органічна косметика на натуральній сировині. Всі компоненти вирощуються тільки в чистих екологічних районах планети, причому, не використовуючи пестицидів,  поливу стічними водами, хімічних добрив та іонізуючого випромінювання. Щоб виготовити косметичні засоби не використовують консерванти, генетично модифіковані організми,  барвники, а також ароматичні віддушки. Шкідливі речовини завжди замінюють - на натуральні компоненти.

Недоліки використання натуральної косметики:

 

  • Компоненти з її складу можуть викликати алергію;
  • Вона має невеликий термін зберігання;
  • Компоненти з її складу можуть викликати алергію;
  • Компоненти діють добре, але не моментально. Але результат перевершує очікування.

Висновок:

Щоб знайти ідеальне і якісне засіб, необхідно проконсультуватися у хорошого дерматолога, який визначить тип вашої шкіри і відповідне  засіб для догляду. Перед покупкою необхідно ознайомитися з складом, а також терміном придатності. Дана інформація знаходиться на упаковці.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ