Головна : Новини

Дресирування собак: всі самі нові навички

, 19:36
0 297

У великому кінологічному світі зараз існує величезна кількість різних систем дрессировок. Така величезна варіабельність зараз визначається не тільки різноманітністю всіх поставлених завдань, але і хорошим індивідуальним, а також суб'єктивним баченням можливості вирішення звичайних проблем. А оскільки зараз немає в нашому світі ніякого досконалості.  І, на мій погляд, не зайвим буде дуже уважно придивитися до непоганим рекомендаціями сучасних фахівців-кінологів, і оцінити їх плюси або мінуси підходу до собак, і, на основі цих оцінок, потрібно гарненько – повчитися, а все погане – відкинути і більше ніколи в ньому не копатися. І розповість нам про це Семенов А. К. - співробітник і майданчик для дресирування собак "ЗооДОМ72".

ОКД (загальний курс дресирування)

Такий унікальний курс загальновідомий в гарній нашій країні ще з радянських часів. Він включає в себе невеликий перелік навичок якісного управління собакою необхідних для її подальшого швидкого та ефективного навчання всім спеціальним службовим навичкам.

Мондьеринг (спортивна дресирування)

Це одне з непростих спортивних і найкрасивіших дресирувальних напрямків. Воно завжди складається з великої кількості дуже складно скомпонованих між собою різних елементів. Ось таким чином, по простому думку його творців, саме від собаки завжди потрібно одночасно як  прояв їх кмітливості, спритності, так і великої сміливості, і дуже високого рівня автоматизму дій, що досягаються дуже довгою і самій запеклій тренуванням.

Захист

Тепер найважливіше не тільки службове, але також і любительське гарний напрямок спеціального дресирування ваших собак. Причому, навіть якщо службове унікальний напрям має свої, дуже строго регламентовані рамки, то саме любительське напрям просто обмежується  кримінальним кодексом, а так само величезною фантазією і в міру здоровим глуздом самого власника собаки.

Спорт і спеціальні вправи для собак

У непростому розділі спорт і якісні спеціальні вправи вам пропонують розглянути як спортивні кінологічні сучасні дисципліни, так і спеціальні вправи, а потім критично оцінити їх, в першу ж чергу, через унікальну призму практичного застосування та кінцевого ефекту. Саме заздалегідь люди віддають собі звіт, що саме такий відвертий прагматизм, а також утилітарність унікального підходу до даного питання швидко може викликати у сучасного читача певний протест. 

Є дуже багато видів різних змагань між собаками:

  • Аджиліті. Це якесь змагання добре дресированих собак. Суть такого аждилити в тому, що вчений провідник повинен швидко провести свою наученную собаку по непростий спеціальній трасі, де завжди стоять різноманітні снаряди, а собака повинна переступати ці снаряди;
  • Фрісбі. Дослівно саме «фрісбі» перекладається як «бджілка». Хоча це проста ловля на льоту невеликий «літаючої» тарілки. Коли людина для собаки запускає диск, а собака природно ловить його на льоту в красивому стрибку і приносить його господареві демонструючи дуже гарну аппортировку;
  • Догпуллинг. Ще один унікальний і досить оригінальний вигляд різних кінологічних змагань – догпуллинг. Це перетягування каната між дресированими собаками.

Запам'ятайте, що ви можете робити все, лише б це завжди подобалося вашому чотириногому другові.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ