Головна : Новини

Як підібрати підлоговий світильник для свого будинку

, 19:53
0 292

Яскраве світло, подібний до гучних звуків, він сильно стомлює, саме тому напівтемрява є так привабливим — він розслабляє, сприяє фізичному та психологічному відпочинку. Дизайнери, працюючи над інтер'єром, намагаються абсолютно в кожному приміщенні  квартири або будинку передбачити можливість створити напівтемрява. Їм на допомогу приходять саме настільні бра, світильники, і, звичайно ж, торшери. Торшери мають ряд переваг перед іншими видами додаткового освітлення. До речі, ви можете купити за дуже низькими цінами.

Чим гарні в інтер'єрі саме торшери?

  • По-перше, торшер не потрібно монтувати. Просто купив в магазині, заніс, поставив, і включив. Головне, щоб розетка була поруч;
  • По-друге, торшер дуже мобільний — його можна спокійно переносити куди захочеш, тим самим змінюючи план освітлення кімнати, якщо це необхідно;
  • -третє, торшери на відміну від звичайних настільних світильників, не вимагають предмети меблів. Якщо у вас немає тумбочки біля ліжка? Це не біда: просто поставте торшер на підлогу і можете спокійно читати в ліжку.

Переваги торшера

Жоден вид з світильників не може створити в інтер'єрі такої прекрасної атмосфери, як сам торшер, який може спокійно нагадувати про ліхтарі на вулиці, високому факелі або ж дереві, яка вбрана мерехтливої гірляндою.

Що являє собою торшер?

Торшер — це світильник, який знаходиться на високій ніжці-підставці, в абажурі. Підставка торшера може бути зроблена з трьох ніжок. Самі абажури бувають різні і по своєму матеріалу виготовлення (тканина, скло, пластик, папір, метал), і за своєю формою (конус або циліндр, півсфера, куля і квітка). Є навіть торшери з кількома поєднують абажурами.

Види торшера по віддзеркаленню світла:

  •  Спрямовані;
  •  Розсіяні.

Наприклад, є торшери, в яких світло спрямований лише вниз або ж є можливість змінювати сам напрямок світла. Дані торшери добре підходять для того, щоб читати під ними.

Який торшер краще вибрати?

Щоб створити таку затишну атмосферу в будь-якій кімнаті, необхідно вибрати світильник саме розсіяного світла: абажур даного торшера буде рівномірно пропускати світло, при цьому розсіюючи його. Якщо ж світловий потік буде спрямований на стіни і/або стелю, світло відбивається, і сама кімната освітлюється рівномірно і достатньо яскраво. І тоді стелю, здається ще вище. Такі торшери називають світильниками відбитого світла.

Висновок:

Враховуйте дані нюанси, вибираючи собі торшер в інтер'єр обов'язково уточнюйте, куди в обраному люстрі буде направлений весь світловий потік. Робіть свій вибір в залежності від того, куди ви збираєтеся ставити  освітлювальний прилад.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ