Головна : Новини

Що робити, якщо у вас проблеми з ерекцією

, 23:41
0 279

В області всіх сексуальних розладів  важлива саме точна діагностика. Адже причини таких порушень можуть бути мати фізіологічний, так і психологічний характер. Проблеми з ерекцією – це  гостро стоїть питання на сьогоднішній день, і про що говорять різноманітні дані. Згідно зі статистикою,  у 40% чоловіків зустрічаються проблеми з ерекцією, при цьому десь в половині всіх випадків проблеми потенції має зовсім не функціональну, а органічну середу.

Хоч на сьогоднішній день причин для виникнення таких проблем  велика кількість – багато з них можна вирішити. При підозрах на зниження потенції, необхідно звернутися до хорошого андролога. Тільки лікар може виявити справжню причину, яка викликала порушення потенції. І він поставить точний діагноз, а також призначить необхідний курс лікування тільки для вас, який буде спрямований на те, щоб відновити потенцію.

Причини появи проблем з потенцією:

Погана потенція – це не що інше, як відображення стану психічного і фізичного здоров'я чоловіка. Відображаються на чоловічій силі всі процеси, які в його організмі відбуваються: гормональні зрушення, проблеми у функціонуванні нервової системи, порушення кровотоку, психологічні труднощі. Ослабнути потенція може  з різних причин: хвороби, проблеми в стосунках, стрес і ін. Такі проблеми в 25, 35, 45 років в різних ступенях були у будь-якого чоловіка, хоча б кілька разів у житті.

Слабка ерекція викликається безліччю причин, які  поділяються на:

 • Психологічні;
 • Фізіологічні;
 • Зовнішні фактори.

Фізіологічні причини

Є ряд захворювань, які безпосередньо можуть впливати на ерекцію. А саме:

 • Хвороби передміхурової залози;
 • Діабет;
 • Порушення кровотоку;
 • Ушкодження нервів, які відповідальні за процеси збудження;
 • Ушкодження спинного чи головного мозку.

Психологічні причини

Тривале нервове напруження, стреси, психологічна несумісність партнерів є частою причиною, а також викликає зниження ерекції. Коли у чоловіків викликана психологічними причинами, то в лікуванні акцент  роблять на психічний стан (психологічна імпотенція). Також стрес може бути основною причиною, через яку виникає недостатня ерекція.

Зовнішні фактори:

 • Часте вживання алкоголю, наркотичних засобів, куріння;
 • Погане харчування;
 • Стан навколишнього середовища.

Впливає на потенцію геморой?

Геморой і потенція ніяк не пов'язані між собою. Те, що геморой може впливати на зниження потенції – просто міф. Така чоловіча проблема може виникнути незалежно від наявності геморою.

Висновок:

Ніколи не варто забувати про здоровий спосіб життя, а також профілактики потенції. Будьте здорові!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ