Головна : Новини

Гель-лак Shellac для ваших нігтиків

, 09:43
0 329

Гель-лак для ваших красивих нігтів сьогодні - найбажаніша і сучасна новинка для всіх любительок якісного манікюру,  як випливає з самої назви, це безпосередньо  гель і лак одночасно. Такий сучасний лак містить у собі велику перевагу обох компонентів: він дуже стійкий, як і сам гель, і він набагато яскравіше, але також його дуже добре і легко знімати, як і лак.

Переможне своє  хід по просторах великого СНД гель лак почав з унікального продукту компанії CND під красивою назвою Shellac, яке саме сьогодні стало загальним для цілої групи різних торгових марок такого подібного продукту. Не можна навіть сказати, що це - просто сучасна новинка, оскільки свої розробки в даному унікальному напрямі велися вже більше десяти років тому, а в той момент всі виробники готові були відразу запропонувати ринку готовий гель лак. До речі, ви можете купити за дуже низькими цінами.

Що потрібно робити з нігтиками перед нанесенням гель-лаку?

Свої нігті для нанесення гель лаку завжди слід готувати з особливою уважністю. Вам ніколи не рекомендується робити напередодні будь-які сучасні масляні і зволожуючі процедури для ваших нігтів, так як саме гель лак дуже чутливий до самого якості вашої нігтьової платини і, звичайно ж, наявність на ній або навіть в ній олійною субстанції дуже негативно позначиться на всьому якості покриття.

Перед простим нанесенням гель-лаку на поверхню нігтя треба дуже ретельно знежирити хорошим спеціальним засобом для цього. Обробляти потрібно саме абразивними інструментами. Саме для того, щоб ваш манікюр вийшов просто ідеальним, гель лак для нігтів завжди слід наносити поверх саме висохлого завданої базового гелю, який неодмінно накладають на знежирену і добре вирівняну вашу нігтьову пластину. Слід також приділити увагу і всім кутикулі - вони ​​повинна бути досить таки мінімальними, так як їх наявність завжди може послужити причиною швидкого відшарування гель-лаку.

Як правильно наносити гель-лак?

Отже, навіть після нанесення базового гелю вам слід добре висушити його під спеціальною ультрафіолетовою лампою протягом однієї хвилини, або навіть під простий ЛІД-лампою протягом лише 10 секунд. У цей час відбувається  полімеризація всього базового покриття, після чого швидко можна буде нанести ваш кольоровий гель лак.

Велика насиченість кольору самого покриття залежить саме від кількості всіх нанесених шарів: в один шар нігтів гель створить просто напівпрозорий тон, а ось вже в декілька шарів, він стане набагато насичений і яскравий. Кольоровий сучасний гель лак варто якісно накладати дуже довгими рухами і кожен такий шар висушувати під унікальним ультрафіолетом або ж, ЛІД-лампою.

Останній етап нанесення гель-лаку

останній штрих - це нанесення фінішного покриття лаку, яке якісно виконує свою захисну функцію. Фініш гель також добре просушується під лампами, після цього швидко видаляємо липкий верхній шар за допомогою спеціального засобу.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ