Головна : Новини

Професійне відбілювання зубів

, 00:08
0 334

Напевно, кожен з нас хоче зробити свою зовнішність ще досконалішим і привабливішим для оточуючих. І сучасна стоматологія може надати безліч способів для досягнення бажаної мети. До речі, більш детальну інформацію ви можете дізнатися в стоматологічній клініці ARDC або на сайті: .

Особливості відбілювання зубів

Одна з найбільш популярних, а також затребуваних різновидів всіх стоматологічних послуг є процедура відбілювання зубів. Робити цей вид робіт змушені висококваліфіковані фахівці, тому що спроби самостійного відбілювання досить часто приносять більше шкоди, ніж користі. Як всім добре відомо, білосніжна чудова посмішка є не лише ознакою здоров'я, але також і матеріального благополуччя. У наш час, на жаль, серйозні проблеми саме з зубами є майже у кожної людини. Благо, сучасні методи, які застосовуються в стоматології, можуть дозволити  безболісно і швидко їх виправити.

Причини зміни кольору зубів:

протягом всього свого життя зуби піддаються величезному негативному впливу всіх різноманітних барвників, які можуть бути присутніми у харчових продуктах, ліках, напоях тютюні і різних косметичних засобах. І в кінцевому результаті зуби  можуть змінювати свій колір. Також важливою причиною дисколорита може бути травма зуба або ж ендодонтичне лікування каналів. Кожен з цих випадків вимагає професійне відбілювання. Вся гігієнічна стоматологія пропонує багато найрізноманітніших методів для відбілювання зубів, які між собою відрізняються не тільки тривалістю для проведення процедури, але також і вартістю.

Що представляє дана процедура?

Процес відбілювання зубів – це складний хімічний процес для усунення пелликулы і поверхневих плям з проблемних зубів. Не варто плутати саме відбілювання з освітлення. В результаті процедури зуб набуває природний колір.

Таке відбілювання зубів поділяється на такі два типи – професійне і  клінічне відбілювання, а також домашнє, яке робиться шляхом самостійного нанесення гелю для відбілювання в домашніх умовах.

Що таке клінічне відбілювання?

Клінічне відбілювання проводиться в клініці і може тривати близько півтора-дві години. Щоб відбілити зуби пацієнт щодня необхідно  надягати спеціальні капи, які виготовлені лікарем-стоматологом для кожного пацієнта індивідуально. Капи попередньо наповнюються спеціальним гелем.

Зум відбілювання

При професійному відбілюванні крім гелю лікар може використовувати фірмову лампу ZOOM. Завдяки впливу світла лампи саме атомарний кисень активується, а також сприяє знебарвленню всіх темних пігментних плям, які присутні в зубній емалі. Цей метод дозволяє пацієнтові мати красиву посмішку, яка освітлена на вісім тонів, лише за годину.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ