загрузка...
Головна : Новини

Йога: користь для організму жінок

, 17:53
0 279

Йога в останні роки стала важливою частиною життя багатьох чоловіків і жінок, а особливо тих, які дбають, насамперед, про своє здоров'я. У перекладі «йога» позначає «єднання» – спочатку з собою, з нашою природою, а також з життям в цілому. Сьогодні ми більш детально дізнаємося, ніж корисна .

Яку користь для організму людини приносить йога?

  • Користь для людського мозку. Після того, як ви пройдете заняття йоги ваш мозок починає мислить в кілька разів швидше – це факт, який вже неодноразово доведений науково. Також, що не менш важливо, у вас набагато краще розвивається увага, і ви при цьому можете контролювати дані почуття: гнів, страх і навіть похмурі думки.
  • Користь для нервової системи. Користь йоги для організму людини полягає і в тому, що ви стаєте більш несприйнятливі до різного роду стресових ситуацій, а також більш спокійно починаєте ставитися до всього, що раніше могло викликати у вас тільки багато негативу.
  • Користь для серця і органів дихання. Після заняття йоги ваші легені розширюються, при цьому впускаючи в себе дуже багато кисню, а серце, в свою чергу, зміцнюється. Ризик отримати інфаркт або ж інше  серцево-судинне захворювання відразу ж падає в рази.
  • Користь імунітету. Йога допоможе вам значно підвищити опірність всіх клітин організму. Якщо ви будете постійно займатися йогою, ви взагалі забудете, що представляють собою сезонні простудні захворювання. Ваш організм буде на хорошому рівні боротися з різними інфекціями.
  • Чим корисна йога для людської фігури? Вона може допомогти вам підтримувати в хорошій формі вашу фігуру довгі роки, при цьому, зберігає шкіру молодою і пружною. Пам'ятайте і те, що вона набагато зміцнює і добре розтягує м'язи тіла.

йога корисна для здоров'я жінок?

Ще з перших днів йога існувала лише для чоловіків, але через деякий час вона почала бути універсальною. Жінки завжди оцінять користь йоги безпосередньо для своєї фігури, але при цьому не можна зменшувати її користь для організму жінок в цілому. Вона починає розвивати гнучкість, створює гармонію зовнішнього світу, а також робить жінку більш впевненою в собі, при цьому розкриваючи її сексуальність. М'язи ваші будуть підтягнуті, укріплені, а також набагато покращиться робота всіх органів організму, в тому числі і репродуктивних, що не менш важливо. Крім цього, йога допоможе вам разинуть інтимні м'язи, і відновлює правильний менструальний цикл. Іноді асани і допомагають навіть підготувати організм жінки до вагітності або пологів, а також ви можете відновити свій організм після цих природних процесів.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ