здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке осушувач повітря і де він використовується

Лютий 25 2016

Пам'ятайте, що в навколишньому повітрі завжди присутня волога. Але що робити, якщо вона там присутня в надмірній кількості? Як варіант, ви можете провітрити приміщення. Але цей варіант підходить тільки для теплої погоди. А що робити коли на вулиці дуже холодно або організувати провітрювання можна за технологічним або ж якимось іншим обмеженням? Є лише 1-але вірне рішення – придбати осушувач повітря! Також його необхідно купити та тоді, коли підвищена вологість є:

  • холодильній камері;
  • складських і виробничих приміщеннях (переробка деревини, шкіргалантерейна і харчова промисловість, та ін);
  • громадському будинку, заміському будинку, квартирі, офісі;
  • лазні, басейні, сауні.

Осушувач повітря є електричним пристроєм, який призначений для зниження вологості повітря в технологічних процесах або в приміщеннях. Також додатково осушувачі повітря можуть виконувати нагрівання та очищення повітря і можуть працювати в парі з системою вентиляції. Принцип роботи осушувача базується на 2-х фізичних процесах – адсорбції і конденсації. В 1-му випадку надмірна волога абсорбується в обертовому роторі, через який безпосередньо і нагнітається повітря, а в другому - конденсується на охолоджуваному радіаторі. Дані процеси можуть задіяти одночасно в 1-му пристрої, так і окремо. До речі, придбати осушувач повітря ви можете в інтернет-магазині: .

Де застосовують осушувачі повітря різних видів?

  • Адсорбційні (роторні) осушувачі. В основному вони використовуються в промисловості. Їх широко використовують для того, щоб осушивать повітря при різних технологічних процесах (для сушіння с/х продукції, продуктів, лікарських рослин, риби та ін). З допомогою адсорбційних осушувачів ви можете з легкістю контролювати вологість у складських і виробничих приміщеннях будь-якого стану і розміру;
  • Конденсаційно-випарні осушувачі. Є 1-ним з найбільш поширених видів. По своїй конструкції - це канальна система, всередині якої знаходиться холодильна установка, що працює на безпечному фреоні. Незважаючи на всю схожість пристрою кондиціонера і осушувача, у них є одна головна відмінність – це розміщення конденсатора і випарника поблизу один від одного в потоці повітря, що циркулює. Сфера застосування осушувачів даного типу дуже обширна (це і ефективна робота в побутових умовах, а також оперативне осушення повітря на будівельних майданчиках, у цехах);
  • Осушувачі повітря для басейнів. Вони є особливою категорією конденсаційно-випарних осушувачів. Зважаючи на особливості мікроклімату басейну дані осушувачі потрібні для роботи з величезними обсягами вологого повітря. А ось побутовий осушувач даного типу являє собою компактний прилад, який дозволяє дуже ефективно «боротися» з надмірною вологістю повітря в невеликих офісах і житлових приміщеннях. Він мобільний, що, в свою чергу, дозволяє з легкістю переносити його з 1-ї кімнати в 2-шу. При ремонті такий осушувач дозволить істотно скоротити терміни виконання «вологих» робіт;
  • Об'єднані осушувачі повітря. Конструктивні особливості приладів даного типу дозволяють їм безперервно працювати протягом дуже тривалого часу. Дані установки найчастіше застосовують на складах.

Як вибрати осушувач повітря?

Вибір конкретної моделі осушувача повітря в основному залежить від розмірів, площі і типу приміщення, де він безпосередньо буде працювати. Основною характеристикою осушувача є його продуктивність. Даний показує, яку кількість води за одиницю часу зможе видалити осушувач повітря при певній температурі. Для того, щоб правильно розрахувати продуктивність осушувача повітря потрібно знати температуру, об'єм приміщення, наявність і ефективність вентиляції, кінцеву і вихідну вологість і ін).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Йога: користь для... Як вибрати CD програвач? 
Переглядів: 182
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен