Головна : Новини

Що таке L-карнітин

, 00:25
0 299

Саме L-карнітином (або ж левокарнитином) називається складне метаболічну з'єднання, присутнє тільки в організмі сучасної людини і звичайно ж, природним чином прискорює, а також покращує обмін всіх речовин.

Таке речовина бере дуже активну участь у непростих процесах вироблення енергії з ваших підшкірних жирів.

При невеликому дефіцит L-карнітину ваш організм втрачає здатність до якісної переробки жирів, що швидко призводить до ожиріння, проблеми з серцем.

допомагає швидкому підвищенню витривалості, а також зниженню стомлюваності всього організму. Також він просто сприяє відновленню всіх м'язових тканин після величезних фізичних навантажень, і добре допомагає захистити їх від великих пошкоджень в процесі різних тренувань.

Прийом саме L-карнітину рекомендується завжди при старанних заняттях будь-якими видами унікального спорту, але дуже особливо на нього варто завжди звернути увагу тим, хто професійно займається бодібілдінгом, фітнесом або інтенсивної аеробікою.

У такого L-карнітину тільки два основних напрямки його застосування:

Безпосередньо жіросжігателя для тих, хто прагне швидко скинути зайві кілограми (але от тільки в непростому поєднанні з різними фізичними навантаженнями). Є також однією зі складових якісного спортивного харчування (особливо, при величезних силових тренуваннях).

Також саме серед багатьох «плюсів» сучасного L-карнітину для тих, хто інтенсивно захоплюється спортом:

  • речовина швидко дозволяє зберігати запаси всього глікогену в організмі;
  • знижує невеличке відчуття голоду, яке дуже сильно проявляється у вас після різних физнагрузок;
  • дуже позитивно впливає на стан серцевого м'яза;
  • при його регулярному прийомі скорочує великий травматизм;
  • зберігає всі запаси ВСАА, а також інших амінокислот.

L-карнітин завжди допустимо приймати з усіма іншими спортивними біодобавками. Різних обмежень на прийом саме з іншими сучасними жиросжигателями, усіма анаболіками, а також добавками на даний момент найрозумнішими вченими просто не виявлено.

Як приймати такий L-карнітин в таблетках?

Правила якісного прийому L-карнітину тільки в таблетках, або, загалом, ніколи не відрізняються від всіх рекомендацій по прийому такого препарату в рідкому вигляді. Хіба що вам варто звертати невелику увагу на зміст вашого речовини як в одній таблетці так і в капсулі. Всі дієтологи рекомендують просто запивати такий L-карнітин соком або ж, негазованої мінеральної водою.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ