Головна : Новини

Корисні властивості софори японської

, 17:14
0 271

Японська софора зосередила в собі дуже важливі для нашого здоров'я речовини, які допоможуть зміцнити наше тіло і повернуть шкірі молодість. Ця рослина ви можете сміливо назвати джерелом здорових судин і краси. Його заслужено поважають як у народній, так і в офіційній медицині. Софора японська досить широко застосовується для виготовлення ліків, а також в косметології - для виготовлення лікувальної косметики. Якщо вас заинтересовата її ви можете прочитати на сайті: womensinteres.ru. А далі ми розглянемо в чому ж полягає цінність цієї рослини.

Широта дії і насичений склад

Плоди, листя і бутони софори японської містять величезну кількість флавоноїдів ( до 30 %). Флавоноїдний склад представлений похідними кемпферолу і кверцетину, а також рутином. Плоди цієї рослини багаті на речовини з Р-вітамінною активністю, жирні олії, аскорбінову кислоту, алкалоїди, глікозиди. При зовнішньому використанні ця рослина виявляє дуже сильну протизапальну і бактерицидну дію. Його варто застосовувати при інфекційних ураженнях слизової оболонки ротової порожнини, шкіри і піхви і трофічних виразках. При вугрових висипаннях, настоянка плодів софори японської може бути набагато ефективніше ніж антибактеріальні фармпрепарати.

Щоб приготувати таку настоянку потрібно взяти 70 % медичний спирт і якісне сировину. Далі подрібнюємо плоди софори і беремо дві столові ложки на 0,4 л спирту. Наполягати потрібно 10 днів. Готову настоянку застосовуємо зовнішньо у розведеннях різного ступеня. Наприклад, для зміцнення волосся її потрібно розвести з водою (1:1). Крім того, настоянка розведена також використовується і при пародонтозі, гінгівітах, тонзилітах, стоматитах, запальних захворюваннях зовнішніх статевих органів і піхви.

Молодість шкіри

У косметології цю рослину застосовують при: порушення мікроциркуляції, купероз, гноячкових ураженнях. При вікових змінах шкіри плоди цієї рослини можуть: зупинити процес старіння, підвищити місцевий імунітет, захистити клітини від негативного впливу зовнішнього середовища, посилити синтез еластину і колагену.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ