Головна : Новини

Догляд за волоссям влітку

, 20:23
0 257

Приділяйте влітку волоссю більше уваги, ніж зазвичай. Влітку волосся потребує посиленої уваги, тому що втративши багато вологи воно стає знесиленим і починають сіктися. Тому в жарку пору волоссю необхідний догляд спрямований на зволоження.

Користуйтеся спеціальними засобами для захисту волосся

Зараз є великий вибір засобів по догляду за волоссям, тому складно вибрати підходящий , масло або спрей з захистом від шкідливого сонячного проміння та додатковим зволоженням.
Якщо ви зібралися на відпочинок, візьміть з собою захисний спрей або спрей, який відбиває сонячні промені, і збризкуйте їм волосся перед виходом на вулицю. Використовуйте зволожуючі маски і бальзами. По можливості прикривайте волосся капелюшком.

Щоб вибрати підходящий засіб, зверніться за порадою до фахівця

Щоб вибрати індивідуальні засоби для захисту волосся влітку, ви можете звернутися за консультацією в салон. Майстер порадить, що краще придбати, враховуючи тип і особливості волосся. Дуже важливо зробити правильний вибір, а самостійно визначити тип волосся складно.

Влітку пофарбовані волосся потребує особливого догляду

Волосся, які травмовані після фарбування влітку потребує особливої уваги. Під впливом сонячних променів фарбоване волосся втрачають колір, вигорають. Безпосередньо перед поїздкою на відпочинок фарбуватися не слід, щоб не травмувати волосся двічі, адже палюче сонце та спека і так завдають великої шкоди.

Після відпустки слід пройти відновлювальні процедури в салоні

Після відпочинку на морі варто пройти відновлювальні процедури в салоні і зрізати пересушені кінчики. У нашому салоні роблять реконструкцію волосся з використанням вітамінно-білкового комплексу на натуральній основі, який сприяє відновленню структури волосся - відкриває луски, насичує волосся вітамінами і білками. Кількість процедур залежить від типу волосся, комусь достатньо 3-х, а комусь треба 5-7. Рекомендовано проходити відновлювальну терапію двічі на рік. Якщо не відновити й не зволожити волосся після літа, то вона знесилиться, а вже до осені стане ослабленим і почне інтенсивно випадати.

Доглядайте за волоссям постійно

Щоб мати гарне волосся, потрібно користуватися якісними шампунями і бальзамами постійно, незалежно від пори року, раз на тиждень наносити зволожуючу маску і берегти волосся від шкідливого впливу.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ