Головна : Новини

Що потрібно знати про відбілюванні зубів?

, 12:23
0 251

Реклама в телевізорі завжди вселяє, що посмішка білих зубів— це саме те, що так потрібно для кожної людини. Лише на володаря даних зубів люди звертають увагу, особливо представники протилежної статі. Ролики розповідають і про засоби, які допоможуть досягнутий заповітної мети — пропонують придбати те відбілюючу зубну пасту, то гумку для жування, то різного роду сучасні набори для відбілювання самостійно. Здавалося б — можна не хвилюватися,  і зовсім не треба ходити до стоматолога. Але найбільш ефективний спосіб відбілити зуби - це і є той самий похід до лікаря. До речі, порадує вас своїм результатом. В цьому ви навіть не будете сумніватися.

Які виділяють види відбілювання зубів?

Існує професійне відбілювання. Його поділять на головних 2 види — офісне, тобто воно відбувається безпосередньо в кріслі стоматолога, і домашнє. Якщо провести відбілювання коректно і з грамотним підходом, то треба пройти ці 2 етапи. також виділяють ще два види офісного відбілювання:

  • У першому випадку реакція запускається віслюку змішування різних хімічних речовин;
  • У другому — вона ініціюється під дією певних ламп або ж лазера. Важливо відзначити, що варіант, який ми назвали другим є дорожче — для пацієнта  і для самої клініки, але його також вважають найбільш ефективним, тому що зуби освітлюються на набагато більше тонів.

проводитися закріплення ефекту?

Закріплення ефекту зазвичай проводять вдома, але там використовують менш сильні з'єднання хімічних речовин. Спочатку виготовляють індивідуальну капу — якийсь «назубник», який за типом дуже схожий на боксерський   і  її необхідно надіти на одну ніч. Раніше в багатьох аптеках продають вже зроблені пластикові капи, який мали вибілюючий склад, але застосовувати їх зовсім не рекомендують — потрібна точна підгонка під ваші індивідуальні параметри.

Домашній етап

Домашній етап відбілювання зубів здійснюється  протягом 5-10 ночей. Потім необхідно раз на півроку протягом однієї ночі проводити процедуру підтримуючого характеру, тобто подотбеливание. Але навіть коли ви його не зробите колір зубів також залишиться на кілька тонів світліше, ніж був вихідний. Найчастіше ефект сам по собі стійкий, і друга процедура зовсім не потрібно.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ