Головна : Новини

Привиди розлучення: програма «АвтоТак»

, 23:55
0 247

В Україні є безліч парадоксів. І 1-ін з них полягає в тому, що дієві інструменти, які успішно працюють в інших державах, чомусь викликають недовіру у наших співгромадян. Прикладом такого парадоксу може бути програма "АвтоТак". Одні кажуть що програма супер, а інші кажуть що це сущі води "лохотрон". А насправді ? Далі спробуємо в цьому розібратися.

Переваги даної програми:

  • вона дає можливість всім українцям (не має значення його рівень доходу), придбати нову машину з гарантією виробника з автосалону;
  • ви робите мінімальну переплату (6 % на рік);
  • є можливість платити більше, тобто авансом (наперед);
  • ви можете істотно заощадити оплачуючи послуги адміністратора програми;
  • всі учасники даної програми отримують свої авто;
  • дана програма на 100 % легальна. Нацкомфінпослуг регулює діяльність адміністраторів.

Що ж тоді викликає питання?

Учасники цієї програми отримують свої авто не відразу ж після укладення договору, а через деякий час. Така ось особливість придбань у групах, і саме вона дає можливість придбати автомобіль набагато дешевше, ніж його купівля обійдеться в кредит.

Що ми маємо в остаточному підсумку?

Отримати авто дуже швидко, правда з великою переплатою, вам запропонує будь-який банк, але, в даному розмір такої переплати влаштовує далеко не кожного (реально виходить, що необхідно переплатити половину вартості авто, а іноді і більше). Саме тому люди шукають якісь інші, більш вигідні та доступні шляхи придбання автомобіля.

Можливість покупки авто за допомогою програми "АвтоТак" пропонують на офіційних веб-сайтах дистриб'юторських компаній Chevrolet, Chery і KIA, а також в салонах "УкрАВТО". Величезна перевага цієї програми полягає в тому, що покупець має можливість придбати авто з мінімальною переплатою, якщо він не може відразу заплатити всю необхідну суму вартості машини.

Негативні відгуки

Ви запитаєте чому тоді в глобальній мережі, разом з позитивними відгуками про дану програму, можна зустріти і негативні? Що турбує недовірливих українців, і хто пише ці відгуки?

Відповідей на ці запитання може бути безліч. Скажемо одне: не варто відразу ж сліпо вірити всьому відгуками. Найкраще ознайомитися з договором на сайті "АвтоТак" і порадитися з юристом, а вже далі зробити свої власні висновки.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ