Головна : Новини

Засоби для збільшення губ

, 20:45
0 283

Сьогодні в пошукових системах часто можна побачити запити типу: "", "помади які збільшують губи", "помада для губ" та інші. З модою на повні губи на ринку косметики з'єднання явилася величезна кількість засобів для збільшення об'єм губ: блисків, помад, бальзамів і кремів. Виробники пишуть на своїх продуктах якісь важкі для інноваційні комплекси, що забезпечують нам чарівний ефект, який можна порівняти з контурною пластик. Чи так це? Які компоненти використовуються в складі засобів для збільшення губ і як саме вони діють - розбираємося в цій статті.

Засоби для збільшення обсягу губ умовно можна розділити на 3 категорії:

  • які мають візуальний ефект (декоративна косметика);
  • ефект припливу крові (декоративна і доглядова косметика);
  • і засновані на низькомолекулярній гіалуроновій кислоті або коллагені (засоби догляду).

Засоби, що збільшують об'єм губ візуально

До цієї групи належать будь-які декоративні блиски або помади з ефектом блиску. Об'єм в даному випадку створюється виключно за рахунок блискучої глянсової текстури і це тільки візуальний ефект, форма губ при цьому не змінюється (хіба що за рахунок зволожуючих властивостей блиску можуть трохи розгладитися деякі дрібні зморшки, але це скороминучий ефект). Приклад такого засобу - будь-який декоративний блиск з мас-маркету.

Перераховувати випробувані мною блиски - заняття довге, і я все одно всі не згадаю, так як бліді блиски і помади моя слабкість, і навряд чи в Лету або Рів Гоше знайдеться марка, блиск якої б я не спробувала. Виділити якусь особливо досить складно, вони всі мають приблизно однаковий ефект, відрізняються лише за кольором (і то мінімально), ну і деякі з них мають властивість скочуватися по лінії змикання губ. Властивість вкрай неприємна і нечасто зустрічається (в основному в дешевих марках).

Засоби, що збільшують обсяг губ за рахунок припливу до губ крові

У цю групу входять ті блиски і помади, у складі яких є «дратівливі» компоненти (плампери), такі як: екстракт червоного перцю, імбиру, кориці, м'яка яті, вітаміни B і Е, ефірні олії. Відчуття від нанесення засобів на губи - легке поколювання, тепло (якщо діючий компонент - екстракт перцю або імбиру) або навпаки прохолода (діючий компонент - м'ясного ята), при цьому приплив крові до губ збільшується, колір губ стає більш яскравим, губи трохи повніють. Але чекати чудес від таких засобів не варто - губи трохи припухнуть, альо по-перше, це майже непомітно з боку (це ж лише легкий подразнюючий ефект, а не алергічна реакція), по-друге, цей ефект швидко проходити. При першому застосуванні він протримається максимум пару годин за умови, що шкіра досить чутліва. Однак при регулярному використанні губи будуть звикати до «подразника» і в кінцевому підсумку можуть зовсім перестати на нього реагувати.

Засоби, що збільшують обсяг губ за рахунок низкомолекулярної гіалуронової кислоти або колагену

Цей клас засобів дорожчий від всіх попередніх, відноситься до доглядової косметики. Активний компонент - гіалуронат натрію, низькомолекулярна гіалуронка, здатна проникати в тонку шкіру губ, або колаген. Використовують такі засоби не тільки на самих губах, але і на носогубних складках і зоні навколо губ. Крем (бальзам) наноситися на зону губ і масажними рухами втирають у шкіру протягом декількох секунд. Деякі з них вже в упаковці мають масажні ролики для зручного нанесення. Блиску, кольору і взагалі будь-якого декоративного ефекту такі засоби зазвичай не мають, вони виглядають як крем, повністю вбираються в шкіру і можуть використовуватися в якості основи під макіяж губ.

Засоби для збільшення обсягу губ, звичайно, можуть дати невеликий ефект

Дрібні зморшки розгладжуються, губи зволожені і виглядають трохи більш об'єднання ємними, і все ж позиціонувати їх як альтернативу філерам - це явний перебір! Позбудемося ілюзій: тканини губ від такого засобу не почнуть рости, а всі речовини, легко проникають в шкіру (без инъекций), так само легко з неї виводяться, і як тільки ви кинете користуватися цим кремом / бальзамом, губи відразу стануть такими, як були до цього.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ