Головна : Новини

Що таке лікувальний масаж і які існують способи визначення сколіозу?

, 21:59
0 248

Сколіоз - це хронічне, прогресуюче захворювання хребта, яке характеризується дугоподібним скривленням у фронтальній площині й скручуванням хребців по вертикальній осі, так звана "торсія". Більшість людей, коли ми говоримо про сколіоз, розуміють, що це якась неправильна постава і так далі. Якщо говорити детальніше, то дуже важливо зрозуміти, в чому суть захворювання, як воно розвивається і які його причини. До речі, ви також можете дізнатися більше інформації на сайті: http://sana.kh.ua/massazh.

Причини виникнення сколіозу

Серед таких причин можуть бути, як загальновідомі речі (неправильне сидіння за партою, неправильне носіння вантажів), так і інші проблеми, про які люди просто не знають.

Що таке слабкість м'язового корсету?

Є таке поняття, як слабкість м'язового корсету - м'язи, завдання яких утримувати тулуб, знаходяться в неправильному положенні. Бувають ситуації, коли дитина починає швидко рости, а м'язи не встигають за кістками. Тоді завдання батьків - звернути на це увагу і вчасно відреагувати - звернутися до лікаря, який надасть рекомендації. До речі, сколіоз, мабуть, єдине захворювання, яке не лікується таблетками. Тому масаж має велике значення в даному випадку. Проблема полягає в тому, що лікарі часто вагаються, чи варто призначати курс масажу або немає. Тому що часто пацієнт йде не в лікарню, а до приватних масажистів, а вони можуть не розуміти, що при таких захворюваннях як слабкість м'язового корсету, не підходить звичайна класична схема масажу - не можна обидві половинки спини масажувати однаково. Тому в одній частині м'язи спини розтягнуті, а на іншій - м'язи в тонусі.

На що потрібно звертати увагу при визначенні сколіозу?

В першу чергу - на рівень плечей. Вони повинні бути на одному рівні. Коли є сколіоз, то одне плече буде піднято, інше - опущена. Теж саме з лопатками. Ще звертаємо увагу на трикутник між талією і ліктем. З одного боку трикутник буде більше, з іншого - майже непомітним. Тому дуже важливо все це побачити заздалегідь і провести необхідні заходи.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ