Головна : Новини

Чи можна вилікувати наркоманів?

, 16:11
0 322

Секс, наркотики і рок-н-рол - це було гасло сімдесятих років, і, здавалося б, там мало і залишитися, але після сексуальної революції і відкидання комплексів а також із зміною музичних стилів, наркоманія стала проблемою у всьому світі. Наркотики, з якими раніше асоціювалася насолода, радість, щастя, психоделічні пісні і культура хіпі, тепер приносять людству великі втрати: як матеріальні, так і людські.

зокрема, в РФ, за найменшим статистичними даними, щорічно від наркотичних ін'єкцій помирає близько 12.000 чоловік. І в число залежних долучається більше 300.000 несвідомих. Незважаючи на те, що ООН РФ вніс до списку 24 країн, які потребують термінової допомоги з-за вживання наркотичних засобів і речовин, а також швидкого поширення ВІЛ / СНІД, статистика не зменшується.

Причини наркоманії

Яка ж причина розвитку наркоманії такими шаленими темпами в РФ, де, здавалося б, наркотики не мають прижитися? Перш за все, наша країна лежить у центрі транзиту в Європу героїну з таких країн як Таджикистан, Афганістан. Ваги проблемі додає і те, що у нас насправді багато сировини для виготовлення наркотиків: мак і коноплі вирощують з давніх часів мало не на кожному сільському подвір'ї, причому без всякої задньої думки в самих господарів - зате з використанням фантазії місцевих наркоманів.

Помилково вважати, що наркоманія-це хвороба, оскільки під цим діагнозом криється не одна хвороба, яка суттєво руйнує життя людини. Проявами наркоманії вважають залежність людини як психологічно так і ментально від чергового вживання наркотиків, а також розвиток так званого синдрому відміни - синдромом абстиненції, після припинення. Далі поговоримо про лікування даної проблеми і розповість нам про це Маркова Ірина Андріївна - психолог реабілітаційного наркологічного центру “Надія”, який здійснює .

Лікування наркоманії

Це надзвичайно складний і багатокроковий процес. Коли людина раптово припиняє вживання наркотичних речовин, у організмі починаються яскраві прояви всіх хвороб, які виникли, але з-за «харчування» наркотиками були приглушені. Найчастіше абсистенция проявляється через тривалу головний біль, ломоту в тілі, виникнення гіпертонічного кризу, а також гострої ниркової недостатності. Найкраще в цій ситуації звернутися в спеціалізовану клініку, оскільки лікування наркоманії самостійно не під силу самому наркоману, наскільки свідомим він не став, і, тим більше, надзвичайно складне завдання для близьких і друзів, адже мислення людини, довгий час була залежною.

В спеціалізованій клініці кожному пацієнту підбирають окрему терапію, бажаючим забезпечують повну анонімність і поступово починають звільняти людину з-під наркотичних пут. Крім того, пацієнтам допомагають пережити і вилікуватися в складний період залежності, фахівці здатні допомогти йому адаптуватися до нормального життя, а також позбутися симптомів хвороб, які хворий отримав під час залежності.

Висновки

Порятунок потопаючого - справа рук самого потопаючого, не забувайте про це! Життя занадто цінна, щоб витрачати її на наркотики, тому починайте лікування відразу, а ще краще - не сходьте на тернистий шлях наркотиків.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ