Головна : Новини

Чому вам сняться золоті прикраси?

, 12:04
0 426

чи Часто ви в сні бачите золото? Кільця, які дарує вам кохана людина або ж розсипи золотих монет? А може ви, як Макдак купаєтеся у величезній кількості грошей? Сьогодні ми спробуємо добре розібратися: і що воно може передвіщати на майбутній день.

  • У багатьох народах світу сни про золотих прикрасах трактуються, як знак, що несе хороші передвістя. Воно зазвичай знаменує світ, багатство і навіть чистоту ваших помислів.
  • Якщо ви бачите його, то готуйтеся до того, що на роботі ви станете вищим за посадою, і у вас відбудеться просвітлення і збагачення.
  • Незаміжнім дівчатам воно віщує любов і заручини, а одруженим жінкам – сімейне благополуччя.
  • загалом, якщо говорити в одному значенні, який зібрано з різних джерел, то вийде ось так – у долі розпочнеться широка і успішна біла смуга.

Звичайно, це дуже коротка і узагальнена трактування про цьому благородному металі. Але зате вона допоможе вам з самого ранку бути в хорошому заряді, а це вже зовсім непогано. Коли людина живе з таким настроєм, він обов'язково він «притягне» у своє життя щось хороше і світле.

Негативна сторона сну про золоті

Трохи псують цю картину всім відомі песимістичні англійці і …цигани. Вони зовсім не люблять золота або ж інших благородних металів! На їхню думки, якщо вам сниться щось золоте, т, як людина ви станете жадібний і принесете іншим величезні неприємності. А манірні англійці зовсім бояться, що золото несе з собою бідність, сварку і навіть обман у справах. Але ми з вами все-таки будемо дотримуватися загальної думки більшості, і оптимістично будемо вірити тільки в «світле майбутнє».

Як на мене, кожна людина сам для себе вибирає, що йому принесе той чи інший сон. Важливо те, як люди себе почувають і в що вони вірять. Якщо ви будете вірити в хороше і світле, то так з вами в житті і буде траплятися. Але якщо ви будете налаштовані, як цигани і всього боятися, то вам цього не минути.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ