Головна : Новини

Деформуючий остеоартроз: що він собою являє?

, 09:50
0 289

Деформуючий остеоартроз  являє собою захворювання хрящів складу в хронічній формі. Як основу захворювання вважають регенерація суглоба і старіння, які виникли з спадом важливої частини речовин в хрящі — протеогліканів. До речі, на сайті про це є стаття, в якій більш детально торкнуться дане питання.

Головні причини

найпопулярніша причина такого захворювання, як остеоартроз — це зазвичай невідповідність, яка відбувається між навантаженням безпосередньо на суглоби і їх міцності. Причинами іменного такого процесу вважають:

  • Велика вага;
  • Постійна робота стоячи;
  • Порушення правильної постави;
  • Регулярне і важке заняття спортом.

Що ж відбувається?

При даному захворюванні, як остеоартроз часто ви можете побачити швидке старіння самого хряща. Іноді у певних місцях хрящ починає стиратися так багато, що оголюється кістка. Коли хряща не буде в складах, то відбувається процес розростання тканини кісток на поверхнях складів — і тоді ви можете побачити великі зміни у формі суглоба.
При остеоартрозі дуже часто страждають колінні і тазостегнові суглоби, хоча відомий факт, що від даної хвороби зовсім незастрахована і інший суглоб.

Як це зазвичай відбувається?

Перша стадія хвороби має такий вигляд: з часом ви відчуваєте біль, яка виникла в суглобах. Зазвичай це відбувається під час активного руху. Тим людям, які страждають на артроз коліна дуже неприємно піднімати або ж спускатися, наприклад, по сходах. У тому разі, коли вони торкнуться суглоб плеча, то складно рухатися передніми кінцівками. При артрозі безпосередньо кульшового суглоба цю біль ви можете відчувати починаючи від самого стегна і аж в коліно, найчастіше це проявляється під час ходьбі.
В короткому: для цього хронічного захворювання приписують біль, що виникає в процесі фізичного навантаження вдень, а її заспокоєння відбувається  у нічний час. Недовге біль хворий знову відчуває після сну і вона починає проходити тоді, коли ви активно рухаєтеся.

 

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ