Головна : Новини

Для чого потрібно проводити очищення крові?

, 17:45
0 277

Кожна людина має бути здоровою. Всевишній створив людину фізично досконалим, надавши йому чітко відрегульований механізм, який забезпечує можливість дихати, рухатися, думати, діяти. Наносячи власного організму незаслужені, необдумані, неусвідомлювані удари, ми навіть не підозрюємо, що не просто шкодимо своєму здоров'ю, але бездумно втрачаємо те, що нам не належить. про те, як зберегти своє здоров'я читайте на сайті: http://www.pobedi2.ru/natural_products/cleansing/ochishhenie-krovi/.

Що означає "бути здоровим"?

Здоров'я - це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб або фізичних дефектів (визначення Всесвітньої організації охорони здоров'я).
То є, справжнє здоров'я - це щось більше, ніж просто відсутність хвороб. Це внутрішня гармонія, енергія, жага до життя і здатність радіти йому. Навпаки, хвороба - це порушення цілісності і спроба організму включити в дію захисні сили, спроба відновити втрачений баланс. Кожен симптом викликаний певною причиною, а значить, прибираючи причину, ми позбавляємося симптомів. Хвороба - це як крик про допомогу, це просто спосіб тіла зцілити себе.

Що ж необхідно зробити, щоб повернути втрачене здоров'я?

Безпосередні дії - грамотне використання відкриттів медицини для зміцнення здоров'я, а значить і зміни якості життя в кращу сторону. Мова йде про проведення очищення крові.

Здоров'я тіла можливо тільки тоді, коли буде здорова його структурна одиниця - клітка. Клітина виконує в нашому організмі колосальну роботу - дихає, живиться, видаляє продукти розпаду, розмножується. Американські вчені підрахували, що для її нормальної життєдіяльності необхідно близько 600 поживних речовин у збалансованому вигляді. При сучасній якості продуктів - це 45 кілограмів їжі на добу!  Звичайно, вживання такої кількості їжі людським організмом неможливо з багатьох причин. Ось і виходить, що в результаті щоденного недоотримання потрібного харчування та надходження неякісної їжі, рафінованої, з пестицидами, радіацією і солями важких металів наша клітина не може функціонувати нормально. А ми - зрештою, нормально жити. У сучасному світі з'явився вираз «забруднене організм».

Що це значить?

  • Насамперед, це поганий стан товстого кишечника, який посилає в кров досить багато токсинів.
  • Це порушена робота печінки, як фільтр організму, яка не може добре очистити кров.
  • Це недостатньо хороша робота нирок, як і печінку повинні очищати кров, але не зовсім якісно виконують свою роботу.
  • Це порушення роботи вегетативної нервової системи, яка управляє функціонуванням внутрішніх органів.
  • Це інфекції і паразити в різних ділянках організму.


Для того щоб повернути здоров'я тіла, необхідно відновити втрачену цілісність кожній клітці - забрати у неї все непотрібне, нагодувати потрібне, і підтримувати такий стан протягом всього життя.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ