Головна : Новини

Як розкрутити медичний сайт?

, 22:48
0 343

Серед найбільш популярних тем в глобальній павутині 1-е місце займає медична тематика. У Рунеті користувачі в пошукових рядках Mail.ru Google і Яндекса в місяць вводять приблизно 13.000.000 запитів на тему здоров'я. Пошукове просування сайту клініки або мед. порталу передбачає запеклу боротьбу за місце в ТОП-3 і ТОП-10 ПС. У даній статті ми розглянемо особливості і розповість нам про це Іванов В. К. - співробітник компанії "Алхімія": Alhimiya.com.

Вміст

Пам'ятайте що у контенту, який призначений для мед. веб-сайту, є своя специфіка. Тут можна розміщувати контент поганої якості. В ідеальному варіанті наповнювати даний інтернет-ресурс різною інформацією повинні автори, у яких є мед. освіта і потрібна спеціалізація.

Інформація про клініку

Дуже детальні дані про компанії сильно підвищують довіру можливих пацієнтів. Не варто забувати про надання контактних даних, імен та фотографій лікарів, даних про їх освіту і ліцензії. Опишіть спеціалізацію лікарів, рівень їх кваліфікації, нагороди і дипломи.

Також варто детально описати лікарські препарати та медобладнання, які застосовуються в роботі.

Опублікуйте фотогалерею клініки і палат.

Необхідно надати актуальну інформацію про адресу організації, години прийому, надавані послуги і схемою проїзду.

Цільові запити

Приблизно третина потенційних клієнтів в пошуковому рядку вводять назви спеціальностей лікарів (хірург-проктолог прийом, камені в нирках ціна і ін).

Чверть потенційних клієнтів шукають по фразах, які передбачають якісь дії (зробити гастроскопію, здати аналізи, УЗД нирок...).

І приблизно 45 % потенційних клієнтів в пошуковику вводять: "ознаки захворювань" і "захворювання" (підвищений артеріальний тиск, невралгія, болі в області печінки).

Для мед. центру найбільший інтерес представляє пошукове просування по запитах з 1-ої і 2-ої груп. Люди, яких цікавлять дані запитами, вже готові, у принципі, скористатися послугами лікаря в найближчому майбутньому.

Структура та інтерфейс веб-сайту

Всім мед. послуг необхідно присвятити окрему веб-сторінку. Всі описи повинно бути зрозумілими, виразним і короткими. До самого опису конкретної послуги не завадить додати кілька фраз про переваги лікування у вашій клініці, фотографії лікарів, які ведуть прийом, і коротка розповідь про них, крім того необхідно вказати телефон для запису і ціни.

Ви можете організувати на вашому сайті корпоративний блог і форум.

Інтерфейс медичного веб-сайту повинен бути як можна більш зручним, а представлена на ньому інформація повинна переконати потенційного клієнта у компетенції лікарів клініки.

Просто незамінними інструментами усіх мед. сайтів є:

  • сервіс онлайн-консультації з лікарями;
  • зручна форма запису на прийом до лікаря;
  • відповіді на найбільш поширені питання.

Крім того, ви можете розмістити на своєму веб-сайті: довідники лікарських препаратів і захворювань.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ