Головна : Новини

Перлини у роті

, 18:06
0 288

Несвоєчасне відвідування лікаря-стоматолога - це, на переконання багатьох лікарів, велика помилка батьків. Бувають випадки, коли приводить мама трирічної дитини, у якого в ротику одні пеньочки, що залишилися, або лікувати вже нічого. Тоді не вистачає слів, щоб пояснити мамі, що вона накоїла.

В іншому випадку, коли дитина раз у півроку буває на профогляді у стоматолога – він приходить до своєї "тітки", яка для малюків стає подружкою, а також входить в довіру. У такому випадку дитина буде розуміти вже з дитинства, чому він ходить до стоматолога і чому інші діти бояться лікувати, а він – ні, - так нам повідомляє лікар-стоматолог "Вэладент Джуніор" Надія.  

Чесно кажучи, мені і самій шкода тих дітей, які запустили зубки і нажахані історіями про страшних "зубариках", які нещадно рвуть зуби та клацають щипцями. В дитячій уяві малюються образи своєрідного м'ясника, який хоче з ними розправитися. Адже досить часто доводиться чути застереження від мами, яка привела дитину, щоб її діти не боялася нічого. Вже при цих словах підсвідомо дитина замислюється над можливим відчуттям болю, бо чого б це мама застерігала?

Що ж робити, щоб зберегти зуби своїх малят?

Лікар радить починати привчати дитину чистити зуби ще з шести місяців, коли вони з'являються. Мама повинна протирати м'якою марлечкой, змоченою в содовому розчині або спеціальним "напальчником", який призначений для догляду за порожниною рота немовлят. Якщо починати формувати звичку пізніше, то це стане психологічним навантаженням для дитини і швидко її втомить, бо він точно знає, що іноді можна обійтися і без цього.

Звичка - це друга природа людини. Адже на 50% зуби псуються від того, що вони знаходяться не в чистоті. Варто відзначити, що крім того, щоб вчасно приводити на огляд, потрібно ще і стежити, щоб дитина не лягав спати, умовно кажучи, з петрушкою і картоплею на зубах. Однак решта 50% факторів псування залежать від спадковості, харчування тощо. Коли зубки знають про своєчасне  догляді, то в роті у такого малюка - справжні перлини.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ