Головна : Новини

Випадання волосся: причини

, 11:36
0 256

Проблема випадання волосся є однією з найбільш болючих проблем, які стосуються догляду за волоссям.

Пошкоджену і ломку структуру волосся ще можна відновити за допомогою спеціальних процедур (активний догляд, лікувальні маски, кератинове відновлення волосся і т. д.), зате волосся, що випала ніякими методами назад не повернути.

Але не треба піддаватися паніці, знаходячи на подушці вранці 2-3 волоса. Волосяний фулликул, цибулина, з якого росте волосся, здатний надати "життя" в середньому 20 волоскам.

Таким чином, з середовища волосся на голові, які знаходяться в активній стадії росту (анаген, триває 5-7 років, 85% з усіх волосся), завжди є волосся, який завмерлі в зростанні (катаген, 1%) і відмирають (телоген, триває 100 днів, 14% волосся).

можна вважати проблемним станів, коли відсоток телогеновых волосся збільшується до 20. Тоді волосся випадає більше, ніж встигає вирости, а це призводить до значного порідшання волосся і облисіння.

Для того щоб почати лікувати випадання волосся, необхідно визначити причини збільшення відсотка телогеновых волосся.

Причин може бути дуже багато:

  • генетична обумовленість;
  • нервові розлади;
  • проблеми з печінкою;
  • вагітність тощо.

Лікування

Трихологическую діагностику роблять у багатьох медичних центрах нашої країни. З результатами аналізів можна звернутися до будь-якого лікаря-трихолога за консультацією та призначення лікування. Однозначно, що лікування буде комплексним - це і певна дієта, режим, спокій, вітаміни, спеціальні шампуні і сироватки. Результати правильного лікування, наявні вже після першого тижня - випадання зводиться до мінімуму, а відновлені фулликулы демонструють оці пушок новоявлених волосків. Головне - вчасно звернутися до лікаря і почати відповідне лікування.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ