Головна : Новини

Як правильно вибрати якісний м'яч для фітнесу

, 15:50
0 336

Фітбол або м'яч з гуми для фітнесу на сьогодні став важливим і  незамінним помічником у посилених спортивних тренуваннях. Вправи, які виконують з цим м'ячем, сприяють тому, що зміцнюються зв'язки і м'язи, а також вони допомагають розвивати координацію і знімають навантаження з хребта.

Багато фахівців вже давно розробили багато комплекси вправ, які виконуються з фітболом для тих, хто бажає схуднути, зміцнити різні групи м'язів, а ідеально підійдуть як для дітей, так і для вагітних жінок. Добре вибраний м'яч зможе допомогти вам досягти успішного ефекту під час проведення занять, а також сприяють покращенню фізичного стану людини і видадуть вам багато заряду бадьорості. Пройшовши , ви зможете більш детально дізнатися про м'ячів для фітнесу.

Яких правил треба дотримуватися під час вибору фітболу?

  • Для того щоб всі вправи, які виконуються з м'ячем приносили хороший ефект, потрібно правильно підібрати фітбол. Він обов'язково повинен відповідати вашому вазі і росту. Так, в тому випадку, коли зріст людини вже доходить до позначки 155 см, діаметр м'яча для цієї людини повинен становити 45 - 55 см; від 155 до 169 - 55 см; до зростання від 170 до 185 см, то краще всього підійде м'яч, який має діаметр 65 см; від 185 см зросту - фітбол - 75 см. Для дітей рекомендую придбати м'яч 30 см в діаметрі.
  • Вам також важливо не забувати про вагу: якщо ваша вага перевищує норму в кілька разів, то рекомендують купувати м'яч, який буде мати великий розмір.
  • Якісно виготовлений м'яч - обов'язково повинен бути пружним. Якщо ви натисніть рукою на нього, він повинен пружинить, а на поверхні ви зовсім не зможете побачити якісь або вм'ятини.

Отже, сьогодні ви дізналися про те, як вибрати м'яч для проведення занять з фітнесу. Головне купувати тільки якісні речі, і тоді вони будуть радувати вас і ваших близьких. А зміни у фігурі ви побачите на протязі дуже короткого часу.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ