Головна : Новини

Як вибрати септик для дачі

, 20:31
0 246

Всі люди постійно користуються туалетом або ванною. Тому наше життя дуже тісно пов'язана з регулярним споживанням води та утворенням багато стічних вод. Для того, щоб всі види забруднень ніяк не впливали на навколишнє нас середу, кожному будинку обов'язково потрібна проведена каналізація.

На сьогодні системи утилізації багатьох відходів добре виконують свої головні функції і завдяки ним багато людей можуть скористатися всім потрібним для життя без наявності центральної каналізації. Тут мова йде про те, що потрібно правильно вибрати локальну систему очищення при тимчасовому проживанні. Сьогодні багато технології представляють на ринку просте і дуже швидке рішення даної проблеми - якісні очисні споруди – септики. До речі, сьогодні ви можете вибрати і на сайті: http://xn----ftbebndkkrkbeyqd3cwl.xn--p1ai.

Який буває обсяг септика?

Септик, якщо не брати під увагу з чого він був виготовлений, обов'язково повинен мати свій обсяг, який буде такою ж, як триразовий добовий приплив. Наприклад, якщо в приміщенні проживають п'ять чоловік і споживають 200 літрів в 24 години, то обсяг вибраного вами септика повинен бути таким 200*5=1000. З цього виходить, що триразовий розмір 3*800= 2400 л. Значить, вам треба обов'язково зупинити свій вибір на тому септику, обсяг якого буде не менше, ніж 2400 л.

Форма септика

При виборі септика також важливо брати до уваги і його форму. За формою він повинен бути не глибоким, тому як його інші параметри будуть виготовленими трохи занижені, а це відповідно призведе до погіршення очищення. Зрозуміло, що при цьому, стічні води набагато менше часу будуть перебувати в даному септику, а як результат - гірше очищатися. Якщо розглядати з іншого боку, той маленький, але не глибокий септик теж не буде хорошим варіантом. Пам'ятайте, що мінімальна глибина майбутнього септика повинна бути 1,3 метра від рівня води.

Отже, ви вже знаєте, як правильно вибрати септик для того, щоб він приносив вам тільки задоволення та комфорт. Приємних покупок!

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ