Головна : Новини

Тромби: чому вони з'являються?

, 19:35
0 255

Багато фахівці думають, що все тромби є дуже серйозною проблемою. Адже дуже часто це загрожує тим, що відбувається порушення току крові і з'являються серйозні проблеми з серцем. До речі, про те, ви можете прочитати на сайті: http://trombanet.ru/tromb-v-noge-simptomy-2/.

Що собою являють тромби?

По ряді багатьох причин всі глибокі вени, найчастіше, в ногах схильні до того, що відбувається утворення невеликих згустків крові. Саме їх і прийнято називати тромбами. Такі тромби можуть викликати зміну струму крові, а це отже, одні клітини зовсім не доходить кисень, а в деяких місцях утворюється і застій.

Лікарі стверджують, що тромбоз дуже часто виявляють саме у венах стегон, таза, і навіть гомілок. Грудна клітка і руки підтверджені тромбозу набагато рідше, хоча й іноді там їх можна побачити. Небезпека полягає в тому, що виникають тромби з'являються безпосередньо в глибоких венах. Серпанкові поверхневі є не у всіх людей, але у деяких їх можна дуже легко перевірити.

Чому ж з'являються тромби?

Причин появи існує тромбів дуже багато, та й точно сказати, яке саме захворювання спровокувало їх, можна дуже рідко. Втім, всі хороші фахівці стверджують, що найчастіше повне формування тромбів відбувається з-за того, що спостерігається сповільненість циркуляція, швидке згортання крові, а також порушуються целостносные оболонки деяких судини.

Різного роду травми, важкі пологи, хірургічні операції, знаходження в ліжку під час хвороби протягом тривалого часу, постійне вживання оральних контрацептивів – це всі важливі чинники, які можуть викликати цю хворобу. Але втім, це відбувається не завжди. До речі, у багатьох поверхневих венах також зустрічаються вже сформовавшиеся тромби. Найчастіше це буває спровоковано різними інфекціями, важкими травмами, ін'єкціями, особливо при введенні наркотиків, або ж при лікуванні протягом довгого часу.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ