Головна : Новини

Треба відбілювати зуби?

, 16:20
0 263

Білосніжна, красива посмішка, як у голівудських зірок - це мрія всіх жінок і чоловіків. Люди завжди робили різні спроби, щоб цього досягти. Процедура відбілювання зубів є 1-їм з варіантів цього домогтися. Але, чи безпечна вона? Пам'ятайте, навіть самі лікарі-стоматологи без особливої потреби не рекомендують її проводити. Процедура відбілювання зубів можна сравними з знебарвлення волосся. Використовуючи навіть сучасні препарати для відбілювання, такими процедурами користі своїм зубам ви не принесете. Але, якщо ви все-таки зважилися зробити собі відбілювання зубів, то вам потрібно вибрати метод його проведення. Тут треба врахувати безліч чинників: готовність витратити на саму процедуру багато грошей і часу, готовність до проведення особливого догляду за ротовою порожниною, чітке визначення бажаного для себе результату, а також бажання мінімально нашкодити своїм зубам. До речі, в СПб ви можете подивитися на сайті медичного центру «Дента Л»: denta-l.com.

Способи відбілювання:

  • Хімічне;
  • Домашнє;
  • Змішане;
  • Лазерне;
  • Механічне.

Вибір способу частіше повністю залежить від уподобань самого клієнта, стоматолог може лише порадити певний метод, виходячи з нинішнього стану зубів людини, яка хоче провести процедуру відбілювання.

Не потрібно забувати і про можливі ускладнення безпосередньо після самої процедури відбілювання. У людини може виникнути ефект "переотбеливания", при якому зуби деминерализуються, стають меловидными і втрачають свій природний блиск, тобто на додачу з темним пігментом з зубів також знімають і корисні мінерали.

Перед тим, як проводити відбілювання, людині треба вилікувати свої зуби, прибрати навіть найменші "недоліки", поміняти пломби, якими > 2-х років, щоб в майбутньому уникнути ускладнень і неприємних ситуацій. Якщо людина страждає алергією на компоненти перекису, патологією пародонту, ерозією, клиноподібними дефектами через чутливу емаль, у нього є багато пломб, або ж це майбутня мама, тоді відбілювання зубів йому протипоказано.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ