Головна : Новини

Що собою являє ортопедична подушка?

, 12:30
0 263

Напевно, більшість людей звикла спати з подушкою під своєю головою і це не є простою звичкою. Насправді подушка потрібна, щоб забезпечити людському хребту безпосередньо під час сну потрібне положення. Лише таким чином можна надати можливість своєму хребту повноцінно відпочити.

Ви можете просто так, заради експерименту, спробувати поспати без цього аксесуара. При всьому цьому людський хребет весь час буде перебувати в неприродном положенні і, з великою ймовірністю, людині буде боліти шия безпосередньо після пробудження, причому він прокинеться раніше звичайного.

Вище вже було сказано, що подушка потрібна людині, щоб забезпечувати під час сну природне положення хребта. Але виникає 2 питання: "Наскільки подушка підходить людині і зручна вона?"

100 % чинником свідчить про те, що подушка була обрана неправильно є те, що людина уві сні багато крутитесь або навіть прокидається, щоб поправити її.

Часто людина навіть не уявляє собі альтернативи — він з дитинства звик до квадратної стандартної подушці і вважає, що саме головне — це щоб щось було під головою.

Щоправда, з цим не згодні лікарі-ортопеди. Вони радять спати на подушці, володіє ортопедичним ефектом. Нижче ми розглянемо що ж це таке і чим вона відрізняється від звичайної.

Звичайна подушка vs ортопедична

Нині, є нереально величезний вибір подушок: плоска, а також опукла, м'яка, а також жорстка, квадратна, а також прямокутна... Але з'ясувати, яка з цих подушок ортопедична - абсолютно не важко.

Треба звернути увагу лише на 2-ва фактори:

  • форму подушки;
  • матеріал подушки.

За традицією, як «набивання» використовують: синтепон, пух, перо, поролон і холлофайбер. Це натуральні, а також штучні матеріали, що об'єднуються 1-ним моментом — відсутністю підтримки голови. Форма таких подушок часто квадратна або прямокутна.

до Речі, хитрі виробники дуже часто «маскують» свої подушки безпосередньо під ортопедичні, роблячи свою продукцію нестандартної форми. Правда, на превеликий жаль, це звичайний маркетинговий хід і незвичайна форма не дає абсолютно ніяких переваг. Свою увагу треба звертати на наповнення.

Наповнювачами в ортопедичній подушці можуть бути використані:

  • латекс;
  • ортопедична спецпена, запам'ятовує форму тіла;
  • охолоджуючий спецгель;
  • латексні або незалежні мініатюрні пружини.

Крім того, виробники застосовують валики-вставки, які мають спецформой. Відмітна риса даних матеріалів - вони схожі за своїми властивостями на пластилін. При воздествии ваги людського тіла вони запам'ятовують, яка у їх власника форма тіла і коли ж це тиск зникає — поступово подушка відновлює початкову форму.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ