здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке маммопластика

Березень 26 2014

Великі гарні груди в усі часи була гордістю жінки, тому будь-яка з нас потай бажає мати таку «розкіш». Груди притягує погляди чоловіків, робить жінку привабливою, сексуальною і чарівною. У наш час, якщо природа не нагородила жінку розкішним бюстом,  цю проблему легко вирішити, звернувшись в клініку пластичної хірургії для проведення маммопластики.

Маммопластика

Маммопластика є пластичною операцією, що проводиться на молочній залозі, по зміні її форми, обсягу (збільшення або зменшення), окремих частин (ареола, соска) і контурів грудей. Як правило, маммопластику проводять для додання грудей нової або більш досконалої форми, а також для відновлення втраченої форми після пологів, годування або різкої втрати ваги.

Показання для проведення маммопластики:

  • макроспатія, коли розмір грудей різко збільшується, але зберігаються розташування і пружність;
  • мікромастія, або маленький розмір грудей, який є вродженою патологією;
  • птоз молочних залоз, коли відбувається опущення грудей, але розмір зберігається;
  • постлактаціонная інволюції молочних залоз, коли після закінчення годування грудьми молочні залози зменшуються в розмірах.

Маммопластика в більшості випадків передбачає введення імплантанта в тіло жінки. Завдяки імплантантам груди підводиться, стає більше, до неї повертається пружність.

Мало зважитися на маммопластику, необхідно вибрати відповідну клініку, а головне, професіонала -хірурга, що має чималий досвід роботи в цій області. На консультації хірург підбирає для пацієнтки найбільш підходящий, в її випадку, варіант маммопластики, інформує про можливі ускладнення, а також про методи їх усунення.

Успіх проведення маммопластики залежить від якості встановлених пацієнтці імплантантів, тому ціна не повинна бути визначальним фактором в його виборі. Якісний імплантант є досить надійним, тому після установки не вимагає заміни в майбутньому, винятком є розвиток у пацієнтки фіброзної контрактури. У цьому випадку здійснюється заміна імплантанта з одночасною реконструктивної операцією молочних залоз.

На сьогоднішній день застосовується нове покоління імплантантів, форма яких максимально наближена до природної, і має вигляд " застиглої краплі, яка котиться по стіні". Дана форма називається анатомічної. При установці імплантанта анатомічної форми його контури зовсім не видні. Наповнювачем таких імплантантів є гель, який імітує природну тканину залози, роблячи жіночі груди «натуральної» на дотик. Завдяки сучасним способам установки імплантант не прощупується. Тому після проведення даної операції пацієнтка отримує красиву і природно м'яку груди.

← Невдале гастрошунтірованіе Актовегін  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен