Головна : Новини

Лазерна епіляція: що це таке

, 10:45
0 248

Проблема видалення волосся на обличчі і тілі досить поширена, і вже давно не має статевої приналежності. Бажання прибрати волосся на обличчі або тілі може бути викликано різними причинами, починаючи від естетичної непривабливості, закінчуючи цілями особистої гігієни. До речі, якщо ви хочете дізнатися , то зробити це можна і на сайті: http://lazerok.ua/lazernaya-epilyatsiya.html.

Існує безліч методів видалення волосся. Але, як і в інших сферах нашого життя, ми намагаємося знайти найбільш постійний метод, який позбавить нас від проблеми на максимальні терміни. Видалення волосся за допомогою лазера вже давно зайняло лідируючі позиції серед всіх методів епіляції. З кожним днем ​​популярність лазерної епіляції зростає. Це й не дивно, так як результати даного методу перевершують усіх своїх попередників.

Лазерна епіляція налічує ряд плюсів, які не залишають байдужими:

  • Відсутність почервоніння і свербіж;
  • Низька чутливість і видалення волосся назавжди - це лише кілька аргументів, які відрізняють її від того ж воску.

Видалення волосся методом лазерної епіляції, на відміну від інших способів, можна віднести до методів, які володіють постійним ефектом. На даний момент саме вона дозволяє видалити волоски на тривалий термін.

Яким лазером зазвичай проводиться процедура?

Лазерні технології досить давно знайшли своє застосування в області медицини і ось вже кілька десятиліть, як їх використовують в косметології. Для видалення волосся на обличчі і тілі існує велика кількість лазерів. Багато з них мають кардинальні відмінності. Саме тому при виборі салону, обов'язково ознайомтеся з їх обладнання. Саме від нього буде залежати результативність процедури.

Дуже часто використовуються діодні лазери останнього покоління " Light Sheer американської компанії Lumenis. Вони здатні видалити волоски на будь-якій шкірі, що робить їх практично універсальними. Так само даний лазер здатний видалити світлі пігментовані, так і жорсткі темні волоски.

 Лазерна епіляція «Золотий Стандарт»

Якщо у Вас темні, пігментовані волоски, то цей вид видалення Вам прекрасно підійде. Параметри потужності лазера в даному випадку показують максимальні результати епіляції темних волосків. Курс епіляції налічує в середньому 4-8 сеансів, після яких Ви отримуєте гладку шкіру. Для забезпечення постійного ефекту гладкості, потрібно робити підтримуючі сеанси раз в 1,5-2 роки. Час процедури залежить від зони, яку Ви робите. Так само залежно від зони змінюється і вартість (ціна) лазерної епіляції.

 Лазерна епіляція "Ексклюзив"

Це різновид епіляції, також проводиться на діодному лазері. Вона призначена для видалення м'яких пушкового волосся з пігментом. Такі волоски зазвичай розташовуються на обличчі, животі і грудях. У деяких людей вони також зустрічаються на руках і ногах. Видалення таких волосся стандартними методами вимагає попереднього гоління, є неприйнятним для багатьох. Лазерна епіляція "Ексклюзив" проводиться на відросло волосся, так що голити волосся перед процедурою, тим більше на обличчі, не потрібно.

Nano-епіляція

Це кардинально новий метод видалення волосся. Він призначений для видалення волосків, які позбавлені пігменту-меланіну. Це можуть бути як просто світле волосся, так і сиве. Видалення таких волосся лазером неможливо. Метод досить ефективно не тільки прибирає волоски, але і з кожною процедурою скорочує їх кількість. У результаті через 5-10 процедур Ви отримуєте гладку шкіру надовго.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ