Головна : Новини

Якісна стоматологія – запорука блискучою усмішки

, 19:15
0 221

Кожна сучасна стоматологія має включати в себе різні процедури для того, щоб той чоловік, який звернувся до неї, зміг зробити себе блискучу усмішку на всі 32 зуба. Саме такою і є стоматологія . Отже, давайте дізнаємося, які вона пропонує процедури:

Протезування

Якщо у вас патологічна схильність до стирання зубів, повністю або частково знищені зуби, відсутність одного або декількох зубів, або наявні множинні дефекти зубного ряду, тоді Вам підійде протезування зубів. Сучасні методи протезування повернуть Вам посмішку!

Імплантація

Імплантація зубів дозволяє повністю відновити прекрасний вид зубного ряду, навіть якщо у Вас втрачено багато зубів. При цьому повністю зберігається жувальна функція зуба і його естетичний вигляд. Дана стоматологія в Києві відновити Вам зуби за допомогою сучасних методів імплантації!

Хірургічна стоматологія

Якісна стоматологічна клініка повинна бути обладнана всім необхідним для безпечного проведення оперативних втручань в порожнину рота. Будь-яка операція в цій клініці, то видалення зубів, або розріз ясен проводиться обережно і з застосуванням анестезії.

Дитяча стоматологія

Стоматологія для дітей - особливий вид стоматології, який вимагає особливого підходу і ставлення до маленького пацієнта. Відвідування стоматолога дуже часто перетворюється в "тортури" як для батьків дитини, так і для самої дитини. Тільки відомі клініки знають, як зробити цей процес більш приємним!

Стоматологія для вагітних

У стоматології для вагітних всі процедури і технології передбачені таким чином, щоб не завдати шкоди ні матері, ні дитині. Тільки спеціалізовані клініки допоможуть Вам безболісно, максимально безпечно і швидко вилікувати будь-які захворювання зубів без створення Вам і Вашій майбутній дитині додаткового стресу.

Естетична стоматологія

Естетична стоматологія дозволяє не тільки відновити гарний вигляд зубів, але і створити зовсім нову - "голлівудську" усмішку. Завжди важливо враховувати індивідуальні особливості пацієнтів і пропонувати кращі рішення для відновлення краси Ваших зубів.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ