Головна : Новини

Найпопулярніші конструктори для дітей

, 21:14
0 245

Батьки, які стежать за розвитком своїх дітей, намагаються долучити свою дитину до конструкторам як можна раніше. Нині дитячі конструктори випускають 100-ні компаній-виробників. Але які ТМ, що представлені на ринку найкращі? Сьогодні одним з найбільш популярних є , через невисоку ціну і простоти. А які ж бренди ще користуються популярністю серед українського споживача?

«LEGO»

Назва даної Дацко компанії походить від «Leg Godt», що з данської перекладається, як «грай добре». Дана фірма працює починаючи з 1949 р., за весь час компанія LEGO створила неповторний світ дитячих конструкторів, а також парки розваг, конкурси, ігри, фільми. Сьогодні є вже > 100 видів наборів LEGO: конструктори на різні тематики, за мотивами популярних мультиків і фільмів.

Основа конструктора - це різнокольорові пластмасові цеглинки, а також маленькі фігурки улюблених героїв та ін Все набори конструкторів LEGO сумісні один з одним, відповідно, маючи кілька різних наборів ваше чадо може побудувати справжню імперію. Єдиним "-" конструкторів LEGO – величезна кількість підробок. Так що при покупці будьте уважні.

«Знавець»

Останнім часом російські конструктори «Знавець» є найкращим конструктором школярів. З них діти освоять ази електроніки, а також самі зможуть зібрати > 100 різних приладів (наприклад, радіоприймач). Ефективність схем, простота збірки (без використання пайки), безпека – все це конструктор «Знавець» подарує дитині, яка цікавиться технікою і наукою.

«Mega Bloks»

Ця Канадська фірма випускає навчальні дитячі конструктори для дітей. Є різні набори для дівчаток і хлопчиків. З яскравих, великих деталей дитина легко збере різні конструкції з фігурками тварин, людей і ін. Букви і цифри на деталях дають можливість в процесі складати числа і слова. Також дуже популярні моделі будівель і техніки з популярних дитячих фільмів, мультиків, а також ігор.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ