Головна : Новини

Як вибрати прилад для вимірювання артеріального тиску?

, 23:39
0 1372

Нині «золотим стандартом» для того, щоб виміряти артеріальний тиск прийнято називати метод «тонів Короткова», який визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Цей метод покладено в основу методики вимірювання артеріального тиску, затвердженої наказом Моз України.

Згідно з цією методикою вимірювання завжди проводять на правій руці людини. Обстежуваний обов'язково повинен спокійно сидіти перед вимірюванням не менше ніж 3-5 хвилин. Якщо під час вимірювання тиску стрілка опиняється між двома позначками, враховують найближчу верхню парну цифру. Тиск вимірюють двічі з інтервалом 2-3 хвилини з двох вимірювань фіксують середню цифру. До речі, якщо вас цікавить інша , то більше інформації можна дізнатися на сайті: http://medoborudovanie.com/.

Важливою характеристикою тонометра як засоби вимірювальної техніки є його похибка. На цей показник важливо звернути особливу увагу. Абсолютна похибка вимірювача тиску – це величина, яка найчастіше наводиться в експлуатаційній документації виробника, або вказана в свідоцтві про повірку тонометра, виданому уповноваженою організацією. Її не треба плутати з похибкою вимірювання артеріального тиску будь-якої людини.

При застосуванні автоматизованих приладів виникає методична похибка, спричинена різними факторами, серед яких людський фактор відіграє мінімальну роль. Однак, слід зазначити, що у лікарській практиці всі портативні автоматизовані вимірювачі тиску зовсім не знаходять особливого застосування.

Автоматизовані прилади, які мають задовільну похибка вимірювання артеріального тиску у більш здорових людей, часто невірно визначають тиск у людей, які зазвичай страждають порушеннями ритму серця та іншої серцево-судинною патологією. Тому споживачеві найкраще переконатися в достовірності показань «автомата», перемірявши свій тиск з допомогою використання методу тонів Короткова. Радимо також періодично проводити перевірку домашніх тонометрів. Така процедура є обов'язковою і для приладів, які застосовуються в медичних установах, періодичність повірки тонометрів - один раз на рік.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ